home Apranga, mada, Prekės ir paslaugos Vyriška mada. Ar ji reikalinga vyrams?

Vyriška mada. Ar ji reikalinga vyrams?

pierre cardin piniginesTuomet kai kalba pasisuka apie vyrų madą, kaip taisyklė daugumą vyrų aplanko ironiška šypsena. Vėliau žinoma, prasideda šmaikščios replikos, kad prasmės, vyrams skirti daug dėmesio savo išvaizdai ir švaistyti savo brangų laiką įvairių stiliaus detalių paieškai, neverta. Bet ar tikrai šis vyrų požiūris į vyrišką madą yra teisingas?

Jei mes pažvelgtumėm gyliau į istoriją, pamatytumėm labai keistą dalyką. Pavyzdžiui baroko epochoje, ištaigingiausiai ir puošniausiai puošdavosi ir daugiausiai dėmesio savo išvaizdai skirdavo būtent vyrai, o ne moterys. Taigi, jei tais laikais vyrai savo įvaizdžiui skirdavo pakankamai dėmesio, kodėl tūrėtų būti kitais dvidešimt pirmajame amžiuje, kuomet vyraujančios mados tendencijos yra tokios, kad tiek vyrai, tiek moterys privalo rūpintis savo stiliumi ir išvaizda.

Kaip pavyzdį panagrinėkime bene dažniausiai pasitaikantį vyrišką aksesuarą ir neišvengiamą kiekvienos vyro dienos palydovą – vyrišką piniginę. Tikriausiai visi vyrai sutiks, kad piniginės vyrams yra vienas svarbiausių vyriškų aksesuarų. Tai visiems vyrams akivaizdu. Tačiau, kodėl taip yra? Jei daugelis vyrų yra skeptiškai nusiteikę vyriškos mados atžvilgiu, ar jie neturėtų savo grynųjų  pinigų laikyti kelnių kišenėje ar striukėje. Kam jiems tos vyriškos piniginės?

Tačiau kaip visi žinome taip nėra. Vyrai kaip sutarę renkasi komfortą ir praktiškumą. Tikriausiai tai patvirtina, kad vyrams, nepaisant jų dažno skeptiško požiūrio į vyrišką madą, kaip tik vyriška mada yra svarbi kiekvienos dienos dalis. Beje, ta pati vyrų kategorija, kad ir taip bebūtų keista, nori, kad jų išsirinktos piniginės būtų ir gražios. Galima būtų drąsiai teigti, kad joks vyras neatsisakytų  stilingos Pierre Cardin piniginės. Peršasi išvada, kad lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie kitus vyriškus drabužius ir vyriškus aksesuarus.

Pabaigai norėtumėm atkreipti dėmesį, kad  kuo daugiau vyrai skiria dėmesio sau, tuo geresnį savo įvaizdį gali susikurti. Juk ir sena išmintis sako, kad vyrą sutinka pagal drabužį. Todėl įvaizdis yra labai svarbus vyro atributas, tiek siekiant gyvenime savo tikslų, tiek siekiant karjeros ir lipant karjeros laiptais. Taigi, savo stiliaus sprendimus vyrui reikėtų priimti atsakingai ir niekuomet nepamiršti kaip jis atrodo.