home Gyvūnai Augintinių laidojimas ir šios srities specialistai

Augintinių laidojimas ir šios srities specialistai

Prieš mažiau nei dešimtmetį daugelis mūsų šalyje nė nežinojo, kas yra gyvūnų kapinės ir kaip turėtų būti atliekamas augintinių laidojimas, todėl tuomet, kai žmonėms tekdavo atsisveikinti su savo daugelį metų augintu ir brangintu augintiniu, jie jį palaidodavo bet kurioje jų pačių pasirinktoje vietoje. Tačiau tiek tuomet, tiek ir dabar tai nėra tinkamas mirusių augintinių laidojimo būdas. Augintinių laidojimas gali būti atliekamas tik tam skirtoje vietoje, t.y. oficialiose gyvūnų kapinėse. Jei augintinis laidojamas kitoje vietoje, tai šeimininkams užtraukia administracinę atsakomybę – o tai tikrai nėra maloni situacija, atsižvelgiant ir į tai, kad šeimininkams tuo metu būna sudėtingas ir skaudus laikotarpis. Taigi, norint nesusidurti su tokiais nemaloniais nepatogumais, mirus augintiniui reikėtų palaidoti jį tam pritaikytoje vietoje.

Augintinių laidojimasŽinoma, jei šią akimirką jums teko atsisveikinti su savo mylimu gyvūnėliu ir jūs net nenutuokiate nuo ko reikėtų pradėti ir kur reikėtų palaidoti savo mirusį augintinį, visuomet galite kreiptis į gyvūnų laidojimo paslaugų teikėjus. Ir nors tai jums gali skambėti pakankamai neįprastai – tokios paslaugos yra teikiamos jau ne vienerius metus, todėl jei rinksitės savo srities specialistus, galite būti tikri, kad jūsų anapilin iškeliavęs augintinis bus palaidotas tinkamai ir pagarbiai. Lygiai taip pat, kaip ir mirusio žmogaus atveju, augintiniams taip pat gaminami karsteliai bei statomi paminklai, todėl jei norėtumėte, kad jūsų augintinis būtų palaidotas lygiai taip pat, kaip ir minėtu žmonių laidojimo atveju, nepraleiskite progos susisiekti su šių paslaugų teikėjais, kurie už jus pasirūpins visomis svarbiausiomis detalėmis ir išspręs visas reikalingas užduotis.

Tuo tarpu, jei nežinote, kaip rasti gyvūnų laidojimo paslaugas teikiančius specialistus, tiesiog pasinaudokite internetine paieškos sistema. Į ją įrašę „augintinių laidojimas“ arba „gyvūnų kapinės“ raktažodžius, labai greitai rasite ir šių paslaugų teikėjus. Apsilankę jų tinklalapyje galėsite sužinoti išsamesnę informaciją apie jų teikiamas paslaugas ir kitas svarbias detales, kurios yra reikalingos vartotojams. Taigi, nepamirškite minėtų patarimų ir jūsų mylimo augintinio laidojimo klausimas bus išspręstas kur kas sklandžiau ir lengviau.