home Automobiliai, Prekės ir paslaugos Bazinė informacija apie automobilių nuomą

Bazinė informacija apie automobilių nuomą

automobiliu nuomaNusprendus išsinuomoti transporto priemonę dažniausiai kyla labai daug klausimų. Nors viską galima atrasti internete – kai kurie asmenys paprasčiausiai neturi laiko ir nori, kad viskas būtų padaryta už juos. Automobilių nuoma suteikiama labai paprastai, tad nereikia taisyklių bei sąlygų skaitymui skirti labai daug laiko. Paprasčiausiai pasidomėkite, perskaitykite ir drąsiai pasinaudokite taip Lietuvoje mėgstama galimybe.

Kiekvienas punktas nustato savas sąlygas, kuriomis suteikiama nuoma. Kuo detaliau su jomis susipažinsite – tuo tikresni galite būti, kad pasirinkimas pranoks lūkesčius.

  1. Dažniausiai trumpiausias laiko tarpas, kuriam galima išsinuomoti – 24 valandos. Štai maksimalus laiko tarpas varijuoja priklausomai nuo kompanijos, tačiau kai kurios suteikia galimybę naudotis nuomota transporto priemone net ilgiau nei metus. Paprasčiausiai reikia reguliariai mokėti įmokas.
  2. Jeigu norite išsinuomoti transporto priemonę – tokiu atveju išankstinė rezervacija yra būtina. Ir beveik visose vietose, kad susirasti transporto priemonę nuomojamu laiku Lietuvoje yra gana sunku.
  3. Jeigu norite pasinaudoti nuomos suteikiamomis galimybėmis – Jums reikia asmens tapatybės kortelės ir tuo pačiu vairuotojo pažymėjimo. Pastarąjį pateikti privalo visi, kurie vairuos mašiną (jeigu planuoja ne vienas asmuo).
  4. Daugelis nuomos punktų taip pat suteikia galimybę išsinuomoti kėdutę vaikui arba gardą gyvūnui. Dėl šių dalykų rekomenduojame pasiklausti individualiai.
  5. Daugelis nuomos punktų suteikia galimybę pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis. Tai puikus pasirinkimas, kai nuomojatės vestuvės arba kokiais nors kitai šventei.
  6. Išsinuomavus paliekamas depozitas, kuris vėliau atgaunamas iki pat paskutinio cento.
  7. Susimokėti už auto galima tiek grynais jau vietoje arba galima naudojantis bankiniu pavedimu.
  8. Daugelis lietuvių punktų su nuomojamos mašinomis suteikia galimybę vykti ir į užsienį, tačiau dėl to rekomenduojame paklausti individualiai.
  9. Kiekviena kompanija orientuojasi į skirtingo pobūdžio transporto priemones. Pagal savo poreikius ieškokite Jums labiausiai tinkamo varianto automobilių, autobusų ar mikroautobusų nuomos.
  10. Dažnai nuomojamuose auto jau yra integruota navigacija. Viskas – klientu patogumui ir paprastesniam keliavimui

Automobilių nuoma – greita, paprasta ir labai patogi galimybė nuvykti ten kur Jums reikia. Kadangi šiuo metu šio pobūdžio paslaugas siūlo tiek daug asmenų – įvertinti galimybes bei pasirinkimą verta. Siekiant daugiau informacijos – pasikonsultuokite su profesionalias, kurie Jums gali patarti, kokia transporto priemonė tinka labiausiai.