home Finansai Buhalterinės apskaitos paslaugos ar atskiro etato sukūrimas

Buhalterinės apskaitos paslaugos ar atskiro etato sukūrimas

Apskaitos tvarkymas Vilniuje

Smulkaus verslo savininkai įprastai žūtbūt stengiasi sumažinti jų verslui tenkančias administravimo išlaidas, todėl visus buhalterinius ir finansinius klausimus bando spręsti patys. Tačiau nepaisant to, kad įmonės atstovas gali mokėti tinkamai tvarkyti buhalteriją, tokiu atveju labai dažnai nukenčia vadovo darbo našumas ir sulėtėja bendra įmonės plėtra.

Kaip žinia, reikia pasirūpinti deklaracijų pildymu ir jų pateikimu, savalaikiu mokesčių sumokėjimu, darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimu, gautų ir išrašytų sąskaitų faktūrų registravimu ir daugybe kitų buhalterinių užduočių. Ką jau kalbėti apie reguliarias iš labai tikslias finansines ataskaitas, leidžiančias suprasti apie savo įmonės tikrąją padėtį.

Tuo tarpu, jei šias užduotis patikime etatiniams darbuotojams, kurių pareigybė yra tvarkyti ir prižiūrėti buhalteriją, nėra ko abejoti, kad teks gerokai patuštinti savo įmonės biudžetą. Vos vieno naujo etato sukūrimas iš kiekvienos įmonės pareikalauja nemenkos pinigų sumos – net ir tuo atveju, jei mokamas minimalus darbo užmokestis (suprantama, kad profesionaliam buhalteriui tektų mokėti kur kas didesnį mėnesinį atlyginimą).

Tačiau buhalterijos tvarkymo klausimą galima išspręsti ir kitu būdu – kur kas paprastesniu ir pigesniu. Dabar buhalterinės paslaugos teikiamos labai įvairių buhalterinių įmonių, kurios įsikūrusios skirtinguose Lietuvos miestuose. Be abejo, populiariausias yra apskaitos tvarkymas Vilniuje. Tai reiškia, kad kiekvienas verslo subjektas gali nesunkiai pasirinkti jo lūkesčius atitinkančią bendrovę.

Jei iki šiol manėte, kad buhalterinės paslaugos įprastai pareikalauja didelių išlaidų, labai klystate. Jei šias paslaugas lygintume su etatinių buhalterių darbo užmokesčiu, neabejotinai matytume kur kas mažesnius skaičius. Juolab, kad naudojantis buhalterinių paslaugų bendrovės specialistų pagalba, nereikia investuoti į brangiai kainuojančią programinę įrangą, kompiuterius ir kitas priemones, kurių reikia buhalterinei apskaitai atlikti.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad atsižvelgiant į pasirinktą buhalterinių paslaugų planą, šios srities specialistai gali reguliariai pateikti jums išsamias finansines ataskaitas, suteikti naudingas konsultacijas ir padėti lengviau ir tiksliau analizuoti visus jūsų įmonės finansinius duomenis. Tai labai svarbu, jei nenorite nukrypti nuo savo pagrindinio kelio, priimti sėkmingus ir pelningus sprendimus ir laiku užkirsti kelią dideliems savo įmonės finansiniams praradimams. Todėl būtinai pasirūpinkite profesionalios buhalterinės paslaugų bendrovės pasirinkimu.