home Prekės ir paslaugos, Sveikata, grožis Dantų implantai: kokie jų privalumai?

Dantų implantai: kokie jų privalumai?

dantu implantaiMažai kas gali didžiuotis natūraliai sveikias ir gražiais dantimis. Dažniausiai prie jų būklės būna prisidėjęs odontologas, o gali paaiškėti – kad graži draugo šypsena yra dantu implantai. Implantologija yra vis populiarėjanti procedūra, kurios metu į žandikaulio kaulą įsukama ypač patvari, iš titano pagaminta veržlė, o ant jos pritvirtinamas natūraliai atrodantis dirbtinis dantis.

Svarstantiems, ar ši procedūra tikrai tokia šauni, kaip galima teigti iš atsiliepimų, pateiksime dantų implantų privalumus.

  • Atkuriama kramtymo funkcija. Jei neturite vieno ar kelių dantų, tikrai susiduriate su kramtymo sunkumais. Ne tik sudėtinga sukramtyti kietą maistą – tenka netgi iš viso jo atsisakyti. Be to, ertmėse tarp dantų kaupiasi maisto likučiai. Implantavus trūkstamus dantis, po gyjimo periodo galėsite vėl mėgautis mėgstamu maistu be jokių apribojimų, implantai suteikia lygiai tokias pačias kramtymo galimybes, kaip ir natūralūs dantys.
  • Dantys atrodo estetiškai. Iš cirkonio keramikos gaminami protezuojami dantys yra priderinami prie natūralių paciento dantų savo forma, spalva, dydžiu. Taigi galutinis rezultatas – visiškai niekuo nuo šalimais esančių dantų nesiskirinatis implantas.
  • Saugumo jausmas. Implantuoti dantys ne tik puikiai atrodo ir funkcionuoja, bet ir grąžina žmogui pasitikėjimą savimi. Nereikia jaudintis, kad kas nors pastebės, jog neturite dantų, jei anksčiau devėjote išimamus protezus – galite pamiršti baimę, kad jie nelaiku iškris. Implantai itin patogūs ir tampa jūsų burnos dalimi.
  • Nepažeidžiami šalia esantys dantys. Danties karūnėlė tvirtinama prie implantuotos veržlės, taigi greta esantys dantys visiškai nepažeidžiami. Pavyzdžiui, protezuojant dantis su tilteliu, yra šlifuojami visiškai sveiki dantys.
  • Implantai gali tarnauti visą gyvenimą. Iš titano gaminami danties implantai yra ypač kokybiški ir savo funkcijas gali atlikti ne vieną dešimtmetį. Žinoma, nepamirškite, kad implantais reikia rūpintis taip pat kruopščiai, kaip ir natūraliais dantimis.
  • Dar vienas privalumas – patogumas. Po implantacijos dantys nejuda, nekliba, nepasislenka, jų nereikia išiminėti, jie nereikalauja jokios specialios priežiūros. Užtenka naudoti įprastas dantų priežiūros priemones – šepetėlį, dantų pastą, skalavimo skystį, dantų siūlą ir reguliariai lankytis pas savo odontologą.

Dantų implantai – tai su kaupu atsiperkanti investicija. Rinkitės šią procedūra be baimės ir vėl galėsite visus džiuginti nuostabia šypsena.