home Sveikata, grožis Daugkartinės kaukės – Jūsų saugumui

Daugkartinės kaukės – Jūsų saugumui

Tinkama apsauga nuo virusų bei kitų mikroorganizmų šiuo metu aptariama ypač dažnai, kadangi visi puikiai suprantam kad kiekvieno iš mūsų atsakomybė yra rūpintis tiek savimi, tiek kitais, o jeigu gera daugkartinė kaukė gali padėti tai padaryti – kodėl gi ne?

Tiesa, nors daugkartinės veido kaukės aptariamos labai dažnai ir iš labai skirtingų pozicijų, visgi, kai kurie žmonės vis dar tiek netinkamai jas nešioja, tiek netinkamai prižiūrėti ir to rezultatas yra daikto neveiksnumą. Įvertinus tai, kad kaukės nešiojimas tikrai nėra malonumas, su ja gali būti kiek sunkiau kvėpuoti bei patiriami kiti nesklandumai – tinkamas nešiojimas ir tuo pačiu tinkama priežiūra tampa ypač svarbiais veiksniais.

Taigi, pirmiausia labai svarbu pasirinkti tinkamas kaukes, kurios gali užtikrinti, kad jos tarnaus Jums ne vieną kartą. Žinoma, visada galima pirkti vienkartines kaukes, tačiau tai blogas pasirinkimas tiek fizine prasme, tiek ekologine. Daugkartinis, šiuo atveju, yra kur kas geresnis pasirinkimas. Svarbiausia pirkti tokias, kurios tikrai atliktų joms skirtą funkciją.

Štai todėl geriausia yra pirkti iš įmonių, kurios teikia kaukių siuvimo paslaugas. Dažniausiai tokie gaminiai yra sertifikuoti, tad bent jau būsite ramus, kad ji tikrai tokios kokybės, kokios reikia, juolab, kad kaukė greitai nesusidėvės. Juk po kiekvieno naudojimo daugkartinė veido kaukė turi būti skelbiama. Štai todėl jos yra gaminamos iš natūralios medžiagos. Kad kuo ilgiau tarnautų ir nuo garinimo labai aukštoje temperatūroje – nesuirtų.

daugkartine kauke

Žinoma, taip pat daugiau dėmesio reikia skirti daugkartinės kaukės nešiojimo niuansams, kurie taip pat dažniausiai reikalauja daugiau dėmesio nei galėjote pagalvoti. Štai blogas pasirinkimas yra tuomet, kai kaukės nešiojamos tik dalinai užsidėjus. Gana dažnai mielai tenka pamatyti žmones, kurie kauke dengia burnas, tačiau nosis lieka visiškai atvira. Tokiu atveju apsauga nuo virusų nebus veiksminga, kadangi efektui pasiekti, kad ir kokį jį gali pasiūlyti daugkartinės kaukės, reikalinga ypač patvariai priglundanti, kuri labai arti liečiasi su veidu.

Tokiu atveju reikalingos ne tik pačios geriausios kokybės, tačiau taip pat ir tinkamo dydžio kaukės. Jos dažniausiai būna klasifikuojamos ar skirtos suaugusiems arba vaikams, kai kuriose prekybos vietose galima rasti dar detalesnius rodiklius, kurie padeda nustatyti, ar reikalingos kaukės smulkaus veido žmogaus, ar tokiam, kuris turi platesnį veidą.

Taip pat siūlome rinktis tokias kaukes, kurios yra gaminamos iš natūralaus audinio. Tokiu atveju jos ne tik ilgiau tarnaus, kadangi net ir skalbiant labai aukštoje temperatūroje nenusiskalbs, tačiau džiugina ir tuo, kad tokių kaukių sąlytis su oda yra kur kas malonesnis. Kadangi šiuo metu kaukės yra nešiojamos labai aktyviai, dažnai kiekvieną dieną ir tuo pačiu ilgą laiko tarpą – santykis su oda tampa labai svarbus, kadangi tokiu atveju galima net ir išvengti alergijų, kurios dažnai kankina nešiojant sintetinius audinius prie odos.

Žinoma, nešiojimo metu taip pat siūlome pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis, kurios padės jaustis ramiu, kad net ir labai aktyvaus virusų metu galėsite būti ramus, kad esate pilnai apsaugotas. Štai todėl papildomai siūlomas skystis, kuris skirtas dezinfekuoti ne tik kaukes, tačiau taip pat ir rankas. Žinoma, jis turi būti naudojamas saikingai, kadangi dažnai nuo jo sausėja oda, nuo kaukės sklindantis kvapas gali sukelti diskomfortą. Viskas turi būti daroma atsargiai, apgalvojus kiekvieną smulkmeną, tačiau taip pat reikia suderinti kuo daugiau komponentų, kurie garantuoja, kad apsauga bus pati geriausia.

Nors daugkartinė kaukė gali atrodyti ik kaip smulkmė, tačiau kai sergate – kiekviena smulkmena yra labai svarbi. Pasirūpinkite jomis, kad pavyktų saugoti save bei kitus.