home Namai Dušo sistemos ir pagrindiniai jų skirtumai

Dušo sistemos ir pagrindiniai jų skirtumai

Kad vonios kambario įrengimas ar renovacija praeitų sklandžiai, o pati erdvė nekeltų jums nepatogumų, svarbu pagalvoti, kokios dušo sistemos atsidurs šioje patalpoje. O jų pasirinkimas nėra toks lengvas darbas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dušo sistema – tai visa dušo kabinos įranga, t. y. maišytuvai, dušo galvutės, žarnelės, virštinkinės ar potinkinės sistemos ir pan.

Kodėl svarbi dušo sistemos kaina?

Kad dušo sistema tarnautų ilgai ir nekeltų jokių rimtesnių problemų, neturėtumėte taupyti. Iš tiesų, reikėtų prisiminti, kad investuojate į savo komfortą ir patogumą. Rinkdamiesi nežinomo ar prastos reputacijos gamintojo įrangą, bendraudami su nepatikimu pardavėju, rizikuosite įsigyti prekes, kurios labai greitai ims kelti problemų ir jums prireiks skubių remonto darbų, o tai reiškia, kad būsite priversti išleisti dvigubai. Ir priešingai, rinkdamiesi patikimą gamintoją, žinomą pardavėją, galintį suteikti visas kokybės garantijas, būsite patenkinti dušo sistemos ilgaamžiškumu ir patogiu naudojimu.

Apie ką turite pagalvoti prieš įsigydami?

Virštinkinės ar potinkinės dušo sistemos? Rinkdamiesi dušo sistemą, visų pirma turite pasirinkti jos tipą – rinkoje siūlomos virštinkinės ir potinkinės dušo sistemos. Virštinkinės yra montuojamos ant apdailos medžiagų, pvz., vonios plytelių. Potinkinės dušo sistemos montuojamos dar prieš apdailos darbus. Jos gali būti jau pilnai sukomplektuotos arba komplektuojamos pagal poreikį. Paprastai potinkinės dušo sistemos yra brangesnės, tačiau užtikrina subtilesnę estetiką, atrodo itin tvarkingai, puikiai tinka moderniame interjere.

Dušo sistema su stacionaria dušo galva ar rankiniu dušeliu? Jei renkatės dušo sistemą su stacionaria galva, galėsite džiaugtis šio sprendimo universalumu – maudydamiesi galėsite tiek naudotis stacionaria virš galvos įrengta dušo galva, tiek rankiniu dušu. Jei renkatės sistemą tik su rankiniu dušeliu, sutaupysite gana nemažai pinigų, tačiau šios maudynės nebus tokios komfortiškos. Paprastai šis sprendimas rekomenduojamas tuomet, kai dušo kabinos dydis ar aukštis yra riboti.

Naudojamos medžiagos. Kad sistema užtikrintų ilgaamžę eksploataciją, svarbu atsižvelgti į medžiagas, kurios naudojamos gamyboje. Dušo sistemos, pagamintos iš nerūdijančio plieno, yra brangesnės, tačiau pasižymi patvarumu ir praktiškumu.

Papildomos funkcijos. Jei ieškote optimalaus komforto, verta rinktis dušo sistemas su papildomomis funkcijomis, pvz., dušo kabinoje montuojamais masažiniais purkštukais, taip pat dušus, siūlančius galimybę klausytis muzikos, džiaugtis amoterapija ir pan.