home Prekės ir paslaugos Elektrinės barzdaskutės – kokią pasirinkti?

Elektrinės barzdaskutės – kokią pasirinkti?

barzdaskutesKiekvienas vyras žino, kad barzdaskute yra itin reikalingas įrankis jo kasdieniame gyvenime. Tačiau jos pasirinkimas gali būti sudėtingas procesas ypač tuo atveju, jei tai yra pirmoji jūsų barzdos skutimo mašinėlė. Mes pasistengsime jums padėti išsirinkti tokią barzdaskutę, kuri bus tinkama būtent jums.

  • Rotacinės ar su tinkleleliu?

Barzdaskutes turi du pagrindinius tipus. Vienos įmonės gamina rotacines barzdaskutes, kurių galvutės yra sudarytos iš dviejų ar rotaciniu principu besisukančių dalių, o kitos gamina barzdaskutes su tinkleliu. Tinklelis vibruoja ir vibracijos pagalba skuta jūsų barzdą. Barzdaskutes su tinkleliu turėtų rinktis tie vyrai, kurie mėgsta skusdamiesi daryti tiesius skutimo judesius, bet dėl jautrios odos negali naudotis įprastais skutimosi peiliukais. Tuo tarpu rotacinės barzdaskutės yra skirtos tiems, kurie nori, kad barzdaskutė prisitaikytų prie jų veido formos (trys rotacinės barzdaskutės dalys lengvai priglunda prie veido ir slankioja prisitaikydamas prie jo formos).

  • Kaina

Kaip ir daugelio kitų prekių, barzdaskučių kainos priklauso nuo daugybės faktorių. Dėl šios priežasties jūs galite įsigyti barzdaskutę vos už keliasdešimt eurų, bet taip pat galite atrasti ir tokią, kuri kainuos kelis šimtus. Pagrindiniai kainų indikatoriai priklauso nuo jūsų norimos barzdaskutės funkcionalumo, populiarumo ir kokybės. Pavyzdžiui Braun barzdaskutės, kurios yra pagarsėjusios gera kokybe gali kainuoti šiek tiek brangiau, nei bevardis jų atitikmuo, tačiau, jei galite sau tai leisti, geriau iš karto nusipirkite kokybišką barzdaskutę, nes jos keisti nereikės ilgus metus (kai, kurioms barzdų skutimo mašinėlėms yra suteikiama net penkerių metų garantija). Taip pat atsiminkite, kad turite ieškoti tokios barzdaskutės, kuri atitiktų būtent jūsų poreikius, tad jei norite naudotis barzdaskute tik švariam veido skutimui, jums nebūtina pirkti tokią, kuri turės daugybę funkcijų barzdos formavimui.

  • Elektros šaltinis

Beveik visos šiuo metu gaminamos elektrinės barzdaskutės turi įkraunamą bateriją, todėl vieną kartą ją įkrovę, galėsite jau naudotis net iki dviejų savaičių. Tačiau ir šioje vietoje reikia pasirinkti tai, kas jums yra patogiau. Vienos barzdaskutės turi greitojo įkrovimo funkciją, o kitos neturi. Taip pat su vienomis galima skustis tuo pačiu metu, kai jos yra įkištos į elektros lizdą, o kitos gali krautis tik stacionarioje padėtyje, įkištos į specialų įkroviklį. Barzdaskutės baterija ir jos įkrovimas neturi tiesioginės įtakos jūsų skutimuisi, todėl šioje vietoje turėtumėt rinktis tą variantą, kuris jums asmeniškai atrodo patogesnis.

  • Šlapias ar sausas skutimas

Vienas didžiausių barzdaskučių privalumų lyginant su įprastais skutimosi peiliukais yra tas, kad jos gali būti naudojamos ten, kur nėra vandens. Turite paskutinės minutės susitikimą? Ne bėda, galite nusiskusti tiesiai prie savo darbo stalo ir nepadaryti jokios betvarkės. Tačiau pastaruoju metu rinkoje pasirodė barzdaskutės, kurios leidžia skusti barzdą net ir po dušu, o tai leidžia sutaupyti dar daugiau laiko ypač skubantiems žmonėms.

  • Odos tipas

Apie tai kalbėjome jau straipsnio pradžioje. Įprastai visos barzdaskutės dirgina odą mažiau nei įprasti skutimosi peiliukai. Tačiau, jei jūsų oda yra ypatingai jautri, tuomet geriau rinktis barzdaskutę su tinkleliu, nei rotacinę. Jos pasižymi ypač sklandžiu skutimu be papildomo odos dirginimo.

Kaip jau turbūt supratote, įvairios kompanijos gamina skirtingas barzdaskutes, kokia rinktis priklauso tik nuo jūsų norų, reikalavimų ir asmeninių preferencijų. Svarbiausia yra tai, kad pasirinkęs barzdaskutę, liktumėt patenkintas rezultatu. Pirkdami atminkite, kad perkate ne vienadienį skutimosi peiliuką, o daiktą, kuris jums tarnaus mažiausiai kelis metus.