home Laisvalaikis, Prekės ir paslaugos Elektroninės knygos – puiki galimybė kuriantiems

Elektroninės knygos – puiki galimybė kuriantiems

Saviraiška svarbi turbūt kiekvienam žmogui. Jei ji suderinama su uždarbiu, tuomet gaunamas tobulas rezultatas. Vienas iš pavyzdžių, kai pastebima tokia sąveika, yra knygos rašymas. Jei manote, kad šis procesas yra pernelyg nuvarginantis, mąstymą kita linkme kreipia elektroninės knygos.

elektronines knygosTurite literatūrinių sugebėjimų, kuriuos realizuojate popieriaus lape ar kompiuterinėje Word programoje, bet vis nesiryžtate pasidalinti tuo gėriu su pasauliu? Tuomet tikriausiai manote, jog visas leidybos procesas pernelyg komplikuotas. Juk veiksmų seka nuo knygos įvertinimo leidykloje iki spausdinto ir dailiais viršeliais įrišto egzemplioriaus – tikrai ne tas pats, kas išsivalyti dantis. Visgi nereikėtų nuliūsti, mat padėtį ištaiso elektroninės knygos, kurias itin vertina tiek skaitytojai, tiek ir kūrėjai.

Kodėl minėtasis knygų formatas skatina pakelti galvą ir nusišypsoti? Ogi todėl, kad išleisti elektroninę knygą yra paprasčiau nei tradicinę. Juk nereikia rūpintis fiziniu jos pavidalu. O jei esate iš tų žmonių, kurie savo veiklos nesieja su pelnu, galite elektroninę kūrinio versiją platinti nemokamai tiesiog internetu. Apie tai, kiek vertos knygos ir kiek jūs galėtumėte prašyti už savąją (arbs dalintis už dyką), – atskiro straipsnio verta tema. Tačiau principas aiškus.

El. knygas teigiamai apibūdina ir skaitytojai. Jų manymu, šis formatas praktiškas ir patrauklus. Viename elektroniniame įrenginyje galima turėti visą asmeninę biblioteką. Net jei esate išvykę atostogauti, kiekviena knyga bus po ranka. Tai privalumas, kuris nepalieka abejingų. Ir tokiu būdu vis didėja gerbėjų ratas.

Elektroninės knygos – tai palanki terpė rašytojams bei patogus skaitymo būdas literatūra besidomintiems žmonėms, neįsivaizduojantiems laisvalaikio be gero romano. Džiugu ir tai, kad abi pusės – rašytojai ir skaitytojai – vieni kitus atranda. Rašymo bei skaitymo procesai suteikia dvasinio peno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *