home Finansai, Prekės ir paslaugos, Verslas Elementarūs, bet labai svarbūs patarimai verslui

Elementarūs, bet labai svarbūs patarimai verslui

uab steigimasPirmą kartą verslą kuriantys jauni žmonės neretai jaučia didžiulį entuziazmą ir būna kupini labai originalių idėjų, kurias yra užsispyrę žūtbūt įgyvendinti. Tačiau lygiai taip pat pradedantieji verslininkai kur kas dažniau susiduria su rimtais iššūkiais, kuriems įveikti reikia daug patirties ir žinių. Būtent todėl UAB steigimas, buhalterinė apskaita ir verslo planas nėra vienintelės detalės, kuriomis reikėtų pasirūpinti.

Susikoncentruokite ir nenukrypkite nuo tikslo

Daugelis pradedančiųjų verslininkų jaučia būtinybę išbandyti kiekvieną jiems pasitaikiusią galimybę. Tačiau neretai tai nėra geras sprendimas. Kai kuriais atvejais iš pirmo žvilgsnio perspektyviomis atrodančios galimybės, galiausiai tampa didelių finansinių praradimų priežastimi, todėl kiekvieną naują galimybę turėtumėte įvertinti labai atidžiai ir kruopščiai. Jei ji būna susijusi su visiškai kitokio pobūdžio veikla, nei ta, kuria norėjote užsiimti – pagalvokite ar tai nebus didelė klaida?

Žinokite, ką darote. Darykite, ką žinote.

Nepradėkite verslo vien tik todėl, kad tai jums atrodo labai patrauklu. IĮ, VšĮ, MB ar UAB steigimas – tuomet, kai vykdomas šio srities specialistų – gali būti įgyvendintas akimirksniu, todėl prieš tapdami savo įmonės savininkais, gerai pagalvokite, kodėl norite turėti savo nuosavą verslą. Jei žinosite, ką darote, ir darysite tai, ką žinote, jūsų galimybės pasiekti užsibrėžtus tikslus bus kur kas didesnės.

Savo verslą apibūdinkite per 30 sekundžių

Niekas nemėgsta laukti. Jei savo potencialiems klientams įmonės veiklos, misijos ir pagrindinių tikslų negalite apibūdinti per 30 sekundžių – tuomet net nepradėkite. Viskas turi būti tobulai nušlifuota ir apgalvota. Verslo koncepcija privalo būti labai aiški, tiksli ir lengvai suprantama.

Elkitės lyg būtumėte „startuoliai“

Nepaisant to, kokia yra jūsų kaip verslininko patirtis, pradedant naują verslą, visuomet pravartu elgtis lyg būtumėte „startuoliai“. Jums tikrai nėra būtina išsinuomoti didžiulio ir prabangaus biuro, lizingu įsigyti brangų automobilį, pasamdyti daugybę darbuotojų ir atlikti dar daug kitų milžiniškų investicijų reikalaujančių darbų. Jūsų piniginė yra jūsų verslo gyvavimo pagrindinis ramstis. Stenkitės būti taupūs ir tai darykite išmintingai. Pradžioje nereikia bereikalingai išlaidauti. Kur kas geriau susitelkti į pagrindinį jūsų verslo tikslą.