home Apranga, mada Europietiškas moterų stilius – kas yra svarbiausia

Europietiškas moterų stilius – kas yra svarbiausia

Turėtume kalbėti atvirai ir be užuolankų. Iš tikrųjų nėra jokių „taisyklių“ ir nėra jokio tikrojo „europietiško“ stiliaus. Jūs turbūt jau esate ne kartą girdėjusios, kad paryžietės dėvi tik juodos spalvos drabužius, tačiau jei jūs pavaikštinėtumėte Paryžiaus gatvėmis, netruktumėte pastebėti, kad stilingi žmonės dėvi pačių įvairiausių spalvų drabužius.

Būtent todėl šis koncentruotas stiliaus „vadovas“ pabrėš bendras mados tendencijas, o ne nustatys labai griežtas taisykles, kurių jūs turėtumėte laikytis, jei norite, kad jūsų stilius būtų kaip įmanoma labiau „europietiškas“. Jūs paprasčiausiai turite stengtis ugdyti savo skonį, kurio pagalba galėtumėte lengviau suformuoti ir savąjį asmeninį įvaizdį.

Drabužiai jums turi TIKTI

Žmonės mano, kad europietės moterys atrodo nepriekaištingai todėl, kad jų drabužių spintos yra perpildytos dizainerių drabužiais, tačiau visa tai yra netiesa. Statistinė europietė galbūt ir turi savo drabužių spintoje keletą aukštos kokybės stiliaus detalių, tačiau dažniausiai yra apsiperkama tradicinėse ir daugelio žmonių pamėgtose parduotuvėse, kurias galima atrasti ne vienoje pasaulio šalyje. Paslaptis slypi šiek tiek kitur. Svarbiausia, kad drabužiai, kuriuos jūs dėvite, jums kaip įmanoma geriau tiktų, o tai reiškia, jog tuo atveju, jei jūsų įsigyti drabužiai jums kelia tam tikrą diskomfortą, jie turėtų tiesiu taikymu keliauti į siuvėjų rankas, tokiu būdu pakoreguojant juos taip, kad jums pastarieji idealiai tiktų.

Paslaptis slypi paprastume

Europietės moterys įprastai savo drabužių spintoje laiko klasikinius ir paprastus drabužius, savęs pernelyg neapkraudamos ir neapsunkindamos sudėtingomis stiliaus detalėmis. Jos pirmenybę skiria ilgaamžiams stiliaus sprendimams, kurie tiesiog šaukte šaukiasi dėmesio. Tuomet jos pasitelkia papildomus šviesių spalvų aksesuarus, tokius kaip šaliai, batai, juvelyrika ir kt.

Aptempti džinsai

Džinsai yra būtini kiekvienos europietės moters drabužių spintoje. Neretai moteriai yra įprasta dėvėti aptemptus džinsus. Ir dažniausiai tokie džinsai būna tamsūs, be jokių papildomų detalių. Tačiau vėlgi, pilkos spalvos džinsai taip pat yra pakankamai populiarus pasirinkimas. Ir nesupraskite klaidingai – europietės nedėvi vien tik pilkų ar juodų džinsų, todėl niekuomet nereikėtų baimintis pasirinkti ir kitas spalvas, pvz., raudoną.

Viskas sukasi aplink batus

Bene kiekviena europietė moteris turi neįtikėtinai didelę ir pavydėtiną batų kolekciją. Ir joje neabejotinai labai reikšmingą dalį užima aukštakulniai bateliai. Žinoma, šiandieninis avalynės asortimentas yra labai didelis, o mados tendencijos yra gerokai liberalesnės, todėl labai dažnai net ir prie pakankamai formalaus stiliaus gali būti pasirenkami ir sportinio tipo bateliai. Todėl savo pasirinkimo batų atžvilgiu apriboti tikrai neturėtumėte.

Parodykite šiek tiek daugiau savo kojų

Jei esate europietė moteris, tuomet neturėtumėte baimintis atidengti bent šiek tiek daugiau savo kojų. Pėdkelnės, kojinės iki kelių, trumpesni moteriški sijonai, trumpesnės suknelės ir trumpi šortai – visa tai yra įprasti drabužiai, kuriuos galima rasti kiekvienos Europoje gyvenančios moters drabužių spintoje. Juolab, kad net ir šaltomis žiemos dienomis pėdkelnės su sijonu yra labai dažnas pasirinkimas.

Šaliai

Nėra nieko europietiškesnio kaip šalis. Šalis yra nuostabi priemonė, kurios pagalba galima gerokai pakoreguoti savo stilių. Ir jį galima naudoti tiek vasarą, tiek ir žiemą. Ką jau kalbėti apie tai, kad šalį galime rišti ne tik ant savo kaklo, tačiau ir ant savo rankinės ar juosmens.

Dėmesys rankinei

Nepaisant to, ar tai būtų delninukė, rankinukas, krepšys ar kuprinė – palikti savo namus be vieno iš šių labai svarbių aksesuarų tikrai nevertėtų nei vienai europietei. Rankinė yra nuostabus aksesuaras, kuris jūsų įvaizdžiui gali suteikti daugiau spalvų ir žavesio.