home Prekės ir paslaugos Ką daryti norint pristatyti siuntas greičiau?

Ką daryti norint pristatyti siuntas greičiau?

Spartėjantis gyvenimo tempas jaučiamas visose gyvenimiškose situacijose ir dėl to žmonės tampa vis reiklesni, kalbant apie daugelį paslaugų sričių. Siuntų siuntimo paslaugos – taip pat ne išimtis, ypatingai šiuo metu, kuomet taip išaugo elektroninės prekybos mastai.

Augant tarptautinės prekybos mastams, populiarėjant pirkinių įsigijimui internetu, pardavėjai neriasi iš kailio, kad jų pirkėjai kiek įmanoma greičiau gautų savo pirkinius. Ir visai nesvarbu, ar tavo pirkėjas yra už 20, ar už 2000 kilometrų. Taip auga ir konkurencija tarp verslų, išryškėja kiekvieno jų konkurencinis pranašumas.

Norint pristatyti siuntas kuo greičiau, verslai ir kitos kompanijos ieško ne tik greičiausiai ir kokybiškai atliekančių paslaugas siuntų bendrovių. Jie taip pat naudojasi ir specialiomis paslaugomis, kaip „express“ ar skubios siuntos, leidžiančiomis siuntas pristatyti per maksimaliai trumpą laiką. Tokios paslaugos paprastai atliekamos oro transportu, kadangi tai pats greičiausias ir patikimiausias būdas pristatyti siuntas į bet kurią pasaulio šalį.

Naudojantis skubių siuntų paslaugomis Europoje siuntinys adresatą gali pasiekti per 1-2 darbo dienas, o kitas, užatlantines šalis – per 3-5 darbo dienas. Tai ypatingai aktualu siunčiant įvairius dokumentus užsienyje gyvenantiems giminaičiams, ar dokumentų pristatymui tarp įmonių atstovybių skirtingose šalyse.

Tiek fiziniai asmenys, tiek įmonės, siųsdami siuntas taip pat turėtų neužmiršti įvertinti ir šventinius laikotarpius. Tuomet net ir skubių siuntų terminai šiek tiek prailgėja, todėl siuntų siuntimo nereikėtų atidėti paskutinei dienai.

Skubias siuntas dažniausiai sudaro įvairios smulkios siuntos, vertingi daiktai, dokumentai, taip pat lengvai pažeidžiamos siuntos, kadangi siuntimas oru yra vienas iš patikimiausių. Siunčiant šiuo būdu beveik išvengiama net ir smulkiausių siuntų praradimo, tokį būdą renkasi ir tarptautiniai meno kūrinių bei juvelyrinių dirbinių pardavėjai.