home Prekės ir paslaugos Ką reikia žinoti, ieškant sandėliavimo paslaugų?

Ką reikia žinoti, ieškant sandėliavimo paslaugų?

Sandėliavimo paslaugos gali būti reikalingos daugelyje įvairių situacijų – tai pagamintos produkcijos, atskirų prekių ar dalinių krovinių sandėliavimas. Jos gali būti trumpalaikės ir ilgalaikės. Tačiau verta žinoti, kad sandėliavimo paslaugos nėra tik prekių ar krovinių saugojimas. Ši paslauga paprastai apima ir jų perkrovimą, esant poreikiui perpakavimą bei paskirstymą vežėjams, prekių išsiuntimą ir pristatymą.

Vienas iš svarbiausių dalykų, susijęs su dalinių krovinių gabenimu yra tas, kad labai dažnai šiuo būdu gabenant krovinius reikalingos sandėliavimo paslaugos. Ir visai nesvarbu, kokios apimties yra jūsų krovinys, galbūt net ir viena prekė, tai visiškai netrukdo vykdyti jos sandėliavimą. Visoms prekėms gali būti atliekamos su importu ir eksportu susijusios procedūros.

Sandėliavimo paslaugos aktualios ir toms įmonėms, kurios neturi pakankamų savo patalpų pagamintai ar parduodamai produkcijai laikyti. Taip pat ir tais atvejais, kuomet produktų sandėliavimas reikalauja specialių sąlygų – tai gendantys, sausi, birūs produktai, medicininiai preparatai. Ieškant tokių patalpų, labai svarbu atkreipti dėmesį, ar jūsų pasirinkta sandėliavimo paslaugas teikianti įmonė gali užtikrinti tinkamas laikymo sąlygas.

Sandėliavimui skirtos patalpos turi būti saugios, jose neturi būti drėgmės. Priklausomai nuo sandėliuojamų produktų, pavyzdžiui medicininių preparatų, sandėlis turi atitikti tam keliamus reikalavimus, užtikrinti reikiamą temperatūrą bei higieną. Kiekvienu atveju sandėliuojami produktai turi būti tinkamai prižiūrimi ir kontroliuojami visą sandėliavimo laikotarpį.

Be to, sandėlyje saugomi gaminiai ir produktai turi būti saugiai ir patikimai suskirstyti į tam tikras erdves. Kaip žinia, gali būti sandėliuojami ir pavojingi, ir greitai gendantys produktai, įskaitant maisto produktus. Todėl patalpos turi būti pritaikytos atitinkamai konkrečiai produktų specifikacijai. Labai svarbu, kad skirtingo tipo produktai nebūtų sandėliuojami arti viena kitos ar vienoje patalpoje, o griežtai laikantis visų reikalavimų.