home Finansai Ką reikia žinoti prieš imant automobilio paskolą?

Ką reikia žinoti prieš imant automobilio paskolą?

              Labai nedaug pirkinių jūsų gyvenime yra svarbesni, didesni už automobilio pirkimą, galbūt nusileidžia tik būstui ar verslo pradžiai. Taip dažnai, kaip nauju automobiliu važiuosite į darbą, parduotuvę, draugo namus (ir taip, degalinę), praktinis poreikis turėti nuosavą automobilį taip pat reikalauja, kad dauguma iš mūsų imtume paskolą automobiliui. Žinoma, būtų idealu mokėti grynaisiais, nesvarbu, ar perkate visiškai naują iš pardavėjo, ar tiesiog pasiimate naują jums naudotą transporto priemonę iš draugo. Realybės patikrinimas: auto paskola mums padeda iš vienos vietos į kitą patekti tiek pat, kiek keturi ratai ir dujų pedalas.

                   Jūs žinote, kad turėsite pasiskolinti pinigų, kad įsigytumėte, bet prieš pradėdami naudoti automobilį, turite pradėti automobilio pirkimo procesą. Pardavimo mokestis, pratęsta garantija ir automobilio draudimas turėtų būti įdėmiai įsigilinti, bet taip pat ir dolerius bei centus, kai pildote kredito paraišką. Kai ateina laikas pasirašyti savo vardą ir jums įteikiami raktai, jau turėti planą, kaip gauti ir valdyti paskolą automobiliui, turėtų būti toks pat, o gal ir svarbesnis, koks yra norimas modelis ir funkcijos.

                 Akivaizdu, kad už paskolas skaičiuojamos palūkanos, kai laikui bėgant grąžinate, todėl pasiruoškite prieš sudarydami sandorį, žinodami automobilio paskolos normas, idealų mėnesinį įmoką ir savo, kaip skolininko, pareigas. Skirkime kelias minutes ir pasiruoškime surasti norimą automobilį ir reikalingą paskolą. Atminkite, kad ne visi skolintojai naudoja arba žiūri į tą pačią balų sistemą. Skirtingi skolintojai taiko skirtingus kriterijus, todėl minimalus balas, reikalingas norint gauti kvalifikaciją, skirsis priklausomai nuo to, kuri įmonė teikia finansavimą – teigia ekspertai. Taigi, kaip sužinoti, kur esate prieš pateikdami paraišką? Tai lengva. Yra daug išteklių, kad sužinotumėte apie savo kredito istoriją ir kaip pagerinti savo kredito balą. Žinodami, kaip atrodo jūsų kredito istorija, galėsite užsitikrinti maksimalią paskolos sumą ir geriausias paskolos automobiliams normas, todėl prieš išvykdami į bandomąjį važiavimą žinokite tikimybę gauti kredito patvirtinimą.