home Namai Ką reikia žinoti prieš perkant prieškambario baldus?

Ką reikia žinoti prieš perkant prieškambario baldus?

Pirmieji įspūdžiai svarbūs, o kai lankytojai įžengia pro jūsų lauko duris, pirmiausia jie pamatys jūsų prieškambarį, todėl pabandykite tai padaryti jaukia erdve su gerai parinktais baldais ir aksesuarais. Kadangi daugumoje namų koridoriai yra siauros erdvės, jie gali būti lengvai užgriozdinti batais, krepšiais ir kitais daiktais. Truputis planavimo gali užtikrinti, kad erdvę išnaudosite geriausiai.

Savo erdvės planavimas

Pirkdami bet kokius baldus, labai svarbu išmatuoti erdvę, kurioje jie pateks, kad įsitikintumėte, jog jie tilps. Tai dar svarbiau prieškambaryje, nes erdvė paprastai yra mažesnė, o eismas didelis. Prieš pirkdami bet kokius baldus, pagalvokite, kaip dekoruosite. Ryškios spalvos ir geras apšvietimas padarys erdvę didesnę ir suteiks jaukumo. Pagalvokite, ką norite daryti su erdve. Ar norite papildomos saugyklos, ar tai bus dekoratyvesnė vieta su paveikslais ir veidrodžiais ir mažai baldų arba visai jų nėra?

Konsoliniai stalai

Idealiai tinka koridoriams, kur jų siauros proporcijos atsiranda savaime, konsolinis stalas gali atlikti keletą funkcijų. Konsoliniai stalai su stalčiais puikiai tinka saugoti visus tuos daiktus, kurių jums reikia prieš išeinant iš namų, pavyzdžiui, raktams, pirštinėms, piniginėms ir pan., o jų paviršiai yra ideali platforma įspūdingiems papuošalams, šeimos nuotraukoms ir gėlių vazoms.

Veidrodžiai

Veidrodžiai yra idealus būdas padaryti prieškambarį ryškesnį ir didesnį, nes jie skleidžia šviesą aplinkui, o mūsų asortimento dydžiai ir dizainas tinka visiems dekorams.

Kitos idėjos

Nesvarbu, koks didelis yra jūsų prieškambaris, tai ideali erdvė kūrybai. Naudokite uždengtą dėžę, kad batai ir krepšiai būtų tvarkingi ir nepastebėti. Jei neturite vietos konsoliniam stalui, naktinis staliukas prie lauko durų gali būti naudinga vieta raktams, piniginėms, bilietams ir kitiems smulkiems daiktams laikyti. Gerai pastatyta kėdė taip pat gali būti gera idėja. Charakteringos šilkinės medinės kėdės gali būti tikrai įspūdingos, o taip pat yra naudinga apsiauti ir nusiauti batus.

Užsukite į patoguspirkimas.lt ir susiraskite labiausiai tinkančius baldus.