home Namai Ką reikia žinoti prieš pradedant įsirenginėti terasą?

Ką reikia žinoti prieš pradedant įsirenginėti terasą?

            Priklausomai nuo pasirinkto pakloto, taip pat turite apsvarstyti tinkamą terasos pagrindą. Viena vertus, tai priklauso nuo požeminio paviršiaus ir, kita vertus, nuo terasos medžiagos.  Daugeliui terasų sistemų yra tinkami įvairių medžiagų apdailos profiliai. Paprastai profiliai gaminami iš tos pačios medžiagos kaip ir lentos, tačiau dažnai yra elegantiškesnių sprendimų, pagamintų iš skirtingų spalvų ir formų aliuminio.

            Profesionali pagalba su skaičiavimo programine įranga jūsų terasos planavimui. Jei nuspręsite statyti terasą naudodami Twinson medžio ir plastiko kompozitą, galite naudoti planavimo programinę įrangą, kad suplanuotumėte net smulkiausias detales. Tai leis jums vos per kelias minutes sukurti tikro masto eskizus ir montavimo planus. Programinė įranga taip pat greitai ir lengvai nustato techninius ir medžiagų reikalavimus lentoms, pagrindo konstrukcijai, priedams ir spaustukams. Su programine įranga galima planuoti net atskiras detales, tokias kaip baseino pusė. Suteikite savo kūrybiškumui visą erdvę. Terasos – ekranavimo sistemos, apsauga nuo saulės ir apšvietimai. Be terasos konstrukcijos, nepamirškite ir reikalingų priedų. Markizės ir skėčiai nuo saulės yra geras būdas vėsinti svilinant vasaros saulei. Atrankos sistemos, gyvatvorės ir tvoros saugo jūsų privatumą. Taip pat svarbu suplanuoti maitinimo jungtis, pavyzdžiui, apšvietimui ar kepsninei.

             Be medžiagos tipo, planuojant reikia atsižvelgti ir į lentos tipą. Galimos specialios sistemos skirtingiems reikalavimams. Pavyzdžiui, iš WPC pagamintos kietos lentos ypač tinka apvalioms ir lenktoms formoms arba baseino šonams, nes jas galima pjauti kaip ir medieną. Galimos itin plačios lentos ypač dideliems plotams. Be to, ypač stabilios aukščiausios kokybės sistemos yra labai tinkamos naudoti aukščiausios klasės arba viešose vietose.  WPC terasinės lentos, tai dažniausias ir  ekonomiškiausias pasirinkimas.