home Finansai Kada jauna šeima gali tikėtis paramos iš valstybės būsto paskolai?

Kada jauna šeima gali tikėtis paramos iš valstybės būsto paskolai?

Prieš priimant sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, rekomenduojame nuodugniai įvertinti savo asmeninius ir/ar šeimos finansinius išteklius. Visiems savo (šeimos) prisiimtiems finansiniams įsipareigojimams mėnesinėms įmokoms rekomenduojama skirti ne daugiau kaip 30–40% mėnesinių pajamų.

               Jeigu bendra imamos būsto paskolos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, suma yra 67 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai su 2,3 ​​procento kintamomis metinėmis palūkanomis, mokant vienkartinį paskolos sutarties administravimo mokestį, nustatytą iki 2010 m. bankui 0,4 procento kredito sumos (268 eurai), minimalų dienos paslaugų mokestį (0,70 euro per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 euro) ir anuitetinės hipotekos įmokas, tuomet metinė palūkanų norma būtų 2,4 proc. procentų, o visa paskolos gavėjui sumokėta suma būtų 89 758 eurai. Bendras paskolos įmokų skaičius būtų 312, o kiekvienos įmokos suma – 286 eurai.

               Kredito kredito kainos metinė norma, bendra paskolos gavėjo mokėtina suma, bendras paskolos įmokų skaičius ir kiekvienos įmokos dydis apskaičiuojami darant prielaidą, kad kredito sutartis galios laikotarpį, lygų kredito sutarties trukmei. , kad visa paskola bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, kad šalys tinkamai įvykdys visus savo įsipareigojimus, o kintamoji palūkanų norma, mokesčiai ir kitos išlaidos išliks tokios pačios kaip ir sutarties sudarymo metu. kredito sutarties ir bus taikomas iki kredito sutarties pabaigos. Klientas taip pat apmoka turto draudimo ir vertinimo išlaidas. Šios išlaidos priklauso nuo individualių užstato savybių, todėl aukščiau pateiktame pavyzdyje į bendrą kredito kainą neįskaičiuotos.

              Šiandien, mes turime ne vieną programą jaunoms šeimoms, kurios pagalba valstybė gali kompensuoti dalį paskolos, kuomet imate paskolą pirmo būsto įsigijimui. Tačiau tam yra keliami reikalavimai, kurios turite atitikti. Tad prieš svarstant pasinaudoti tokia galimybe, reikėtų pasidomėti iš anksto ar jūs patenkate į tuos nustatytus kriterijus.