home Laisvalaikis Kaip išsirinkti kokybiškus konservus katei?

Kaip išsirinkti kokybiškus konservus katei?

Patariama rinktis aukščiausios rūšies ir super premium rūšies  konservus. Konservai katėms yra puikus riebalų ir baltymų derinys, atitinkantis keturkojų fiziologinius poreikius. Pašarai supakuoti į skardines arba metalizuotus maišelius, kuriuose išsaugojamos naudingos medžiagos, maistas negenda. Šeriant šiuo maistu garantuojamas gražus kailis, gyvūnas apsaugomas nuo nutukimo, gauna reikalingą kiekį vitaminų, mineralų, maistinių medžiagų, riebalų  ir baltymų. Konservuoti pašarai  skirstomi:  į ekonominės,  aukščiausios ir  super premium grupes.

Ekonominės klasės maistas

Ekonominės klasės maistas maistas sudarytas iš cheminių priedų ir šalutinių  produktų. Nuolat šeriant  šiuo pašaru, keturkojui gali trūkti reikalingų maistinių medžiagų, todėl būtina jo racioną papildyti aukštesnės klasės arba naminiu maistu.

Aukščiausios klasės maistas

Aukščiausios klasės konservuotas maistas, sudėtyje turi mėsos, sojų, sultingas, ir nekenkia gyvūnams. Keturkojų  gyvūnų savininkams, patogu juos šerti tokiu maistu.

Super- premium maistas

Super- premium- konservuotas maistas pagamintas iš aukštos kokybės žaliavų, maistingas ir nėra kenksmingų ingredientų. Pašaro kaina yra  didesnė, tačiau gyvūnui jo reikia nedidelio kiekio, šito maisto galima nusipirkti internetu, gyvūnų prekių parduotuvėse, veterinarijos vaistinėse, shop.greitojizirafa.lt

Konservai kačiukams ir pagyvenusioms katėms

Augančiam gyvūnėliui reikalingas aukščiausios kokybės maistas, kuriame yra daug angliavandenių, vitaminų, baltymų riebiųjų medžiagų ir mineralų. Norint užtikrinti pagyvenusių kačių gyvenimo amžių, geriausia būtų pasitarti su veterinaru aptarti gyvūno sveikatos savybes ir šerti pagal rekomenduojamą dietą. Augintinis gaudamas teisingą, subalansuotą maistą, ilgą laiką išlaikys gerą sveikatą ir išvengs komplikacijų.

Ar reikalingi žaislai katėms?

Žaislai katėms ypač reikalingi gyvenančioms butuose, nes neturėdammos ką veikti gali užsiimti baldų ar tapetų draskymo. Žaislas turėtų būti parinktas pagal katės charakterį, skatinti aktyvumą bei pojūčius, mažiau aktyvioms katėms pasireiškia nutukimo problemos ir ligos, todėl tinkamas žaislas gali skatinti gyvūną judėti ir nenuobodžiauti.  Maži kačiukai būna smalsūs, aktyvūs ir dažnai daug draskosi, svarbu, kad jiems žaislai nebūtų per  dideli, neužsigautų. Suaugusioms katėms, žaislo dydis gali būti didelis arba mažas, svarbiausia, kad būtų pagamintas  iš kokybiškų   medžiagų.