home Apranga, mada Kaip išsirinkti tinkamą striukę pavasariui?

Kaip išsirinkti tinkamą striukę pavasariui?

Atsižvelgiant į pavasario orus, pasirinkti pavasarinį striukę tikrai nesudėtinga. Kadangi jums reikia striukės įvairaus tipo orams, svarbiausia yra rasti tokią universalią, kuri tiktų visiems orams, arba turėti dvi pavasarinius striukes skirtingoms oro sąlygoms ir progoms sport4u.lt.

Tinkamai parinkta striukė leis jaustis užtikrintai visą pavasarį. Bet norint nusipirkti kokybišką, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Striukės skirstomos į šiltas ir nuo vėjo. Žinoma geriau turėti abi. Striukė nuo vėjo yra naudinga ne tik pavasarį, bet ir vėsiomis vasaros dienomis. Tai ypač populiaru tarp kelionių entuziastų. Taip pat yra universalių variantų – vadinamieji transformatoriai su nuimamu pamušalu.

Dauguma šiuolaikinių vyrų gyvena greitu tempu. Todėl striukė turėtų būti praktiška, patogi ir netrukdytų judėti. O rinkdamiesi stilių turite atsižvelgti į gyvenimo būdą. Verslo vyrui tiks klasikinio stiliaus striukė, suvaržyta stiliumi ir spalvomis. Ją galima dėvėti ant švarko ar džemperio.

Vyrai, praleidžiantys didžiąją laiko dalį prie vairo, teikia pirmenybę trumpiems modeliams. Jei jūs mėgstate žygius, turėtumėte atkreipti dėmesį į prailgintas striukes. Striukėje turėtų derėti tokios savybės kaip patogumas, patikima apsauga nuo oro sąlygų ir stilinga išvaizda. Todėl tokios striukės dažniausiai turi gobtuvus, storas apykakles ir žinoma kišenes.

Striukės audinys turi apsaugoti nuo drėgmės ir vėjo. Todėl pirmenybė turėtų būti teikiama medžiagoms, kurios atstumia vandenį. Labiausiai pažeidžiama striukės dalis yra užtrauktukas. Todėl renkantis gaminį reikia patikrinti jo judėjimo sklandumą, patikrinti kokybę. Pirkdami striukę, atkreipkite dėmesį į siūles. Patikrinkite ne tik išorinę pusę, bet ir pamušalą. Išsikišę siūlai, kreivos siūlės iškart išduoda prastą produkto kokybę.

Pavasarį oras vis dar klaidina, o ryškios saulėtos dienos gali virsti lietumi ar sniegu. Todėl svarbu nepamiršti, kad šiuo metu viršutiniai drabužiai turėtų būti paruošti jūsų drabužinėje.