home Prekės ir paslaugos Kaip pasidalinti turtą per skyrybas?

Kaip pasidalinti turtą per skyrybas?

skyrybos

Skyrybos labai nemalonus procesas. Net jeigu yra skiriamasi abiejų sutuoktinių norų – vistiek nebūna taip, kad nei vienas nejustų kokios nors graužaties. Jeigu du žmonės susituokė – reiškia kažkada jiems buvo gerai ir labai gaila, kad jų unikali pasaka pasibaigė. Tiesa, galima džiaugtis, kad skyrybos šiuo metu galimos. Jau geriau pergyventi tai, nei visą gyvenimą dienas leisti pilkoje kasdienybėje. Juk pradėti gyventi iš naujo yra niekada ne vėlu!

Priešvedybinė arba povedybinė sutartis

Šiais laikais labai populiaru pasirašyti sutartis, kurios garantuoja, kad kiekvienas sutuoktinis išsaugos savo turtą, kuris buvo atsineštas iki vedybų arba net jų metu. Anksčiau tai buvo tarsi tabu, tačiau šiuo metu, kai skyrybų skaičius toks didelis – tai gana populiarus pasirinkimas. Net jeigu ir esate sudaręs tokią sutartį – teisininko paslaugos jums vis tiek yra reikalingos. Paprasčiausiai jis padės suvokti, kokia yra Jūsų dabartinė padėtis ir kokios alternatyvos egzistuoja ją turint. Nėra taisyklių be išimčių, o jeigu Jūsų norai platūs – kreipkitės į specialistą,

Ką atsinešėte ir ką išsinešate?

Deja, skyrybos labai dažnai nepatenkina vyro arba žmonos finansinių poreikių. Atsineštas į šeimą kraitis dalinamas per pusę ir jokio skirtumo kiek kuris uždirbo. Tiesa, reikia akcentuoti, kada egzistuoja labai daug įvairių skyrybų rūšių. Pavyzdžiui, jeigu pavyksta įrodyti, kad vienas iš sutuoktinių buvo neištikimas – tokiu atveju skyrybos bus kiek paprastesnės, kadangi yra nuskriaustas asmuo, o jam priklauso žalos atlyginimas. Visi šie niuansai yra puikiai žinomi teisininkams, kurių paslaugomis yra privalu naudotis.

Ko Jums tikrai reikia?

Pasistenkite, kad skyrybos netaptų pykčio ir agresijos priepuoliu. Turto dalijimas turėtų būti racionalus, kadangi imti vienus daiktus tik todėl, kad jų negautų kitas – prastas pasirinkimas. Vėliau tikrai gailėsitės. Kovokite tik už tai, kas tikrai priklauso Jums ir tuomet praėjus tam tikram laiko tarpui negrauš sąžinė.

Pinigai – tik viena medalio pusė. Dažniausiai iš pykčio norime gauti kuo daugiau. Svarbiausia yra nepamiršti, kad vėliau teks gyventi su tuo, ką gausite šiuo metu. Tegul tai būna tik nuoširdumas, linkėjimai ir gėris.