home Laisvalaikis Kaip pasirinkti internetinį filmų portalą

Kaip pasirinkti internetinį filmų portalą

Kai šiandieninėje rinkoje yra tiek daug skirtingų internetinių filmų portalų, daugybė vartotojų tiesiog susiima už galvos, kai jiems reikia pasirinkti vieną ar kitą tinklalapį. Puikiai suprantama, kad didelė internetu transliuojamų filmų paklausa didina ir pasiūlą, todėl laikui bėgant atsiranda vis daugiau naujų tokio pobūdžio portalų. Kaip bebūtų, visuomet galima vadovautis tam tikrais veiksniais, kurie padėtų pasirinkti tinkamiausią filmų portalą, todėl Filmai.org pateikia keletą iš jų.

  • Filmų pasirinkimas. Puikiai suprantama, kad vartotojai tokiuose tinklalapiuose lankosi norėdami rasti kaip įmanoma daugiau filmų ir serialų, todėl jei rinksitės tą portalą, kuris turi labai didelę filmų bazę, tikrai neapsiriksite. Žinoma, tai taip pat tiesiogiai susiję ir su internetu filmus transliuojančių portalų amžiumi. Kuo portalas yra senesnis, tuo jame daugiau filmų ir serialų. Be to, didesnį filmų asortimentą siūlantys tinklalapiai įprastai sulaukia ir gerokai didesnio lankytojų srauto.
  • Mokestis. Dar vienas aspektas, be kurio neapsieina filmų portalų pasirinkimas. Dažniausiai vartotojai ieško tokių internetinių portalų, kuriuose filmus ir serialus jie galėtų žiūrėti visiškai nemokamai. Todėl jei ir jūs pirmenybę teikiate nemokamiems filmų tinklalapiams, internetinės paieškos sistemos ir atitinkamų raktinių žodžių pagalba galite kur kas lengviau ir greičiau surasti jūsų lūkesčius atitinkantį internetinį portalą.
  • Filmų ir serialų paskelbimo reguliarumas. Populiariausiuose internetiniuose filmų portaluose kiekvieną dieną vartotojai gali matyti įkeliant naujus filmus ir serialus. Tai ne tik didina filmų bazę, tačiau taip pat palengvina ir vartotojų pasirinkimą, kadangi jie pačiu laiku gauna tiek senus, tiek ir visiškai naujus filmus bei serialus.
  • Įgarsinimas. Suprantama, kad daugelis vartotojų puikiai jaučiasi žiūrėdami angliškus filmus originalo kalba, tačiau reikėtų sutikti, jog įprastai kur kas maloniau žiūrėti lietuviškai įgarsintą filmą. Todėl jei ir jums tai yra aktualu, nepamirškite atsižvelgti ir į šį veiksnį.
  • Portalo patogumas. Vartotojų patirtis yra dar vienas svarbus veiksnys, nuo kurio priklauso, kaip vartotojai jausis viename ar kitame filmų tinklalapyje. Be abejo, jei rinksitės iš populiariausių ir žinomiausių tinklalapių, galite būti tikri, kad naršyti tinklalapyje bus patogu ir nesudėtinga.