home Namai Kaip pasirinkti kas atliks kadastrinius matavimus?

Kaip pasirinkti kas atliks kadastrinius matavimus?

          Nesvarbu, ar atliekate žemės ar kadastrinius matavimus namo savininkui, statybvietei, visam miesteliui ar miesteliui, sužinokite, kodėl mobilioji žemėlapių kamera gali padėti surinkti greičiau ir tiksliau nei bet kada anksčiau. Kas yra kadastriniai matavimai (dar žinomi kaip žemės matavimai)? Paprasčiausiai tariant, kadastriniai matavimai – tai žemės sklypų, taip pat susijusių toje žemėje esančių ypatybių, tikslumo matavimo ir kartografavimo procesas. Galutinis kadastro žemėlapio rezultatas arba pagrindinė paskirtis – sukurti žemėlapį, kuriame būtų nurodytos atskirų žemės sklypų ribos, taip pat tuose sklypuose galinčių būti statinių, pavyzdžiui, pastatų ar kitų statinių, vieta. Be pagrindinių teisinio žemės aprašymo ženklų, pvz., krypčių ir atstumų tarp ribos paminklų, kadastriniai matavimai rodo, kiek ploto kiekvienas nekilnojamojo turto sklypas sudaro akrais arba kvadratinėmis pėdomis.

           Kadastrinių matavimų ir kartografavimo istorija. Terminas „kadastras“ kilęs iš vėlyvosios lotynų kalbos „matuoti“, reiškiančio „galvų registrą“ (gyvulių registrą). Kadastras originalus įrašas, iš kurio buvo nukopijuoti visi kiti tyrimai; konkrečiai – faktinių tyrimo duomenų rinkinys. Kadastriniai matavimai – tai žemės sklypų, taip pat susijusių toje žemėje esančių ypatybių, tikslumo matavimo ir kartografavimo procesas. Kadastro žemėlapyje rodoma informacija įvairiose šalyse skirsis (kaip ir Jungtinėse Valstijose, įvairiose valstijose), priklausomai nuo bet kuriuo metu galiojančių teisės aktų dėl žemės registravimo.

            Kadastrinius matavimus dažniausiai atlieka licencijuoti matininkai. Licencijuoti matininkai turi atitikti tam tikrą kvalifikaciją, įskaitant sėkmingą akredituotos žemės matavimo programos baigimą ir minimalų metų patirtį. Be to, jie turi išlaikyti griežtą egzaminą, kurį administruoja jų valstybinė licencijavimo taryba. Asmenys, norintys tapti kadastriniais matininkais, turi būti baigę universitetinį geodezijos kursą. Jie taip pat turėtų turėti bent penkerių metų darbo patirtį, po kurios turėtų būti baigti mokymai, apimantys sienų teisės ir praktikos kursus. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje.