home Prekės ir paslaugos Kaip pasirinkti lubrikantą?

Kaip pasirinkti lubrikantą?

lubrikantaiApie lubrikantus tikrai daugelis yra girdėjęs, tačiau dažnai neteisinga informacija trukdo suvokti, kam šis skystis yra reikalingas. Tai priemonė, kuri suteikia papildomos drėgmės malonumą. Dėl pačių įvairiausių priežasčių moterys kartais negali susijaudinti ir tokiu atveju rekomenduojama įsigyti šią priemonę, kadangi lubrikantai ilgainiui net panaikina problemos židinį.

Lubrikantai gali būti naudojami dėl šių priežasčių:

  • Lubrikantai naudojami paprasčiausiai siekiant didesnio malonumo. Nebūtinai tokiu atveju, jeigu iškyla kokios nors problemos.
  • Po gimdymo labai dažnai jaučiamas išsausėjimas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Tokiu atveju lubrikantas gali išspręsti šią problemą.
  • Paįvairinti oralinį seksą su lubrikantu – rekomenduojamas pasirinkimas.
  • Užsiimant analiniu seksu lubrikantas yra būtinas. Štai kodėl homoseksualios poros siekdamos pajusti didesnį malonumą tiesiog privalo naudotis lubrikantu.
  • Mastrurbacijai taip pat labai dažnai naudojamas lubrikantas. Vėlgi, siekiant kur kas didesnio malonumo ir intensyvesnio slydimo.

Lubrikantą pirkti ir naudoti yra labai paprasta. Galima įsigyti beveik visose prekybos vietose, tačiau rekomenduojama pirkti tik specializuotose. Paprasčiausiai taip būsite tikras, kad jūsų įsigyta produkcija yra pačios aukščiausios kokybės.

Lubrikantai naudojami labai paprastai ir nereikia kokių nors specifinių žinių, kurios gali užtikrinti, kad pavyks pasiekti aukštesnio lygio malonumą.

  1. Lubrikanto reikia labai mažai, kad jis galėtų suteikti didelį efektyvumą. Vos vienas lašas – užtektinas pasirinkimas vienam kartui. Pirmiausia įspauskite ant rankos, o tik paskui trinkite į reikiamą vietą arba ant konkrečių žaisliukų.
  2. Kai kurie lubrikantai turi papildomas funkcijas, kaip šildymo arba šaldymo. Deja, ne visiems asmenims tai tinkamas pasirinkimas, tad pirmiausia pabandykite jo uždėti kur kitus, kad ir ant kojos ir žiūrėkite, kaip reaguoja oda. Jeigu viskas gerai – naudokite pagal paskirtį.
  3. Analiniai lubrikantai dažniausiai būna specifiniai. Prieš pirkdami būtinai susipažinkite su pasiūla. Ne veltui skiriami ir gaminami tokie skirtingi modeliai. Pavyzdžiui, vieni skirti žaisti vandenyje, kiti lovoje, o treti gėjų poroms. Pirkite tokius, kurie atitinka jūsų poreikius.

Lubrikantai – papildomą priemonę galinti padėti pajusti kur kas didesnį malonumą. Jeigu abejojate nauda – paprasčiausiai įsigykite ir išbandykite. Kaina labai maža, o malonumas dažniausiai didelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *