home Prekės ir paslaugos Kapų tvarkymo paslaugos, kur kreiptis?

Kapų tvarkymo paslaugos, kur kreiptis?

Jūsų artimųjų žmonių kapai dažnai būna pamiršti ir su metais Jūs vis mažiau ir mažiau galite skirti laiko jų priežiūrai, nes gal gyvenate labai toli nuo jų, o gal tiesiog nebeturite sveikatos atvažiuoti juos prižiūrėti. Tačiau Jums kas kartą skaudą ir gelią širdį, kai juos aplankote ir jie dūlo užmiršti ir apleisti. Taip jau yra, kad daugumą dirbančių žmonių juos sugeba aplankyti tik visų mirusiųjų šventę – Vėlines.

                      Tačiau kiekvienoje situacijoje yra išeitis, ir vis daugiau technologijoms žengiant į priekį atsiranda ir kapų priežiūros paslaugą teikiančių įmonių. Norėdami sužinoti daugiau apie šias paslaugas ir jos įkainius spauskite https://nevark.lt/paslauga/Kapu-tvarkymas/kapu-tvarkymas-vilniuje/, kuri jus nuves į šias paslaugą teikiančios įmonės internetinę svetainę. Pa kol kas šios paslaugos yra teikiamos tik Vilniuje, tačiau neabejoju, kad tai tik laiko klausimas ir jos paplis po visą Lietuvą. 

                      Įmonė siūlo pasinaudoti jų profesionalių meistrų teikiamomis paslaugomis ir sutvarkyti savo artimųjų kapus, kad jie atrodytų tvarkingai ir estetiškai ir nereikalautų papildomų išlaidų jų apželdinimui ar panašiai. Vis labiau žmonėms atsigręžiant į ekonomiškumą, bei tvarumą siūlome susitvarkyti artimųjų kapus, į kuriuos papildomai su metais nebereikėtų papildomai investuoti ir ta investuota suma su metais Jums atsipirks.

                      Meistrų siūlomos paslaugos: akmenukų ar skaldos pylimas apie kapavietes, ar ant jų; trinkelių klojimas apie kapavietes; paminklų montavimas ar demontavimas ir daug kitų paslaugų, kurios yra ilgaamžiškos ir nereikalaujančios papildomų išlaidų.

                      Kapai – tai ramybės ir susikaupimo vieta, kurioje mes visi lygūs, nei vienas ne geresnis ar ne lygesnis už kitą. Čia mes visi prisimename savo artimuosius ir jau išėjusios šeimos narius, draugus ar pažįstamus. Norint, kad ta aplinka būtų švari ir tvarkinga, reikia pasirūpinti tuo, o pasirūpinti gali labai paprastai kreipiantis į šias paslaugas teikiančius meistrus.