home Laisvalaikis Kas bendro tarp pokerio ir dėlionės?

Kas bendro tarp pokerio ir dėlionės?

Mąstant apie pokerį ir internete atsitiktinai radus dėlionės paveikslėlį, protas atliko darbą – paskatino ieškoti sąsajų tarp šių dviejų dalykų. Ir kaip jūs manote? Ogi pasirodo, jog bendrumų esama.

Informacijos paieška

Ne, pokeris nėra dėlionė, ir abiejų sričių informacijos paieška skiriasi. Tačiau pats žinių apie kortų žaidimą ieškojimas kartais primena dėlionę. Kokios rūšys, kokios taisyklės, kokie turnyrai? Aspektų daug. Ir jie primena daleles, kurias reikia sujungti.

Tačiau tas dėliojimas jokiu būdu nėra beviltiškas. Kodėl? Nes tokiose svetainėse kaip pokeriukas.com internautams pateikiami aktualūs pokerio niuansai. Tad virtuali erdvė atveria savo žinių aruodą.

Kurgi trūkstama dalis?

pokerisDidžiulė dėlionė tuoj bus surinkta. Bet kurgi viena detalė? Kur ji galėjo prapulti? Gal prilipo prie pado? O gal kur nors paspyrėte? Taip norisi gauti tobulą visumą… Tokia situacija iliustruojamas ir pokeris. Jeigu nerandate kokio nors aktualaus dalyko, jaučiatės tarsi trūktų nedidelio trupinėlio. Todėl ir kreipiamas dėmesys į minėtąjį pokeriukas.com tinklalapį – žmonėms svarbu rasti naudingą ir patikimą informaciją.

Pokeris ir dėlionė sugretinami visai nesunkiai. Ir vienur, ir kitur galioja tas pats principas: reikšmingas kiekvienas punktas. Vienu atveju tai gali būti koks nors „mandras“ taisyklių niuansas, o kitu – gražaus paveikslo detalė.

Kaip jau supratote, kortų žaidime didelė svarba teiktina informacijos paieškai. Tai lygintina su pamatų klojimu. Juk nežaisi nežinodamas taisyklių…