home IT Kas yra internetinė parduotuvė?

Kas yra internetinė parduotuvė?

Internetinė parduotuvė ir internetinė prekyba yra šių laikų verslo viršūnėje. Atsižvelgiant į gyvenimo pasikeitimus pastaruoju laikotarpiu – ši sfera ženkliai išaugo. Beveik visos prekybos vietos persikėlė į internetinę erdvę ir toliau sėkmingai vykdo pardavimus siūlydamos savo prekes ar paslaugas dvidešimt keturias valandas per parą ir visas savaitės dienas. Internetinė parduotuvė įgalino paprastas, patogias ir multifunkcines galimybes klientų apsipirkinėjimui gerinti.

Na o specialistai, kurie užsiima internetinių parduotuvių kūrimu – dabar vieni populiariausių ir reikalingiausių. Todėl rinkoje pastebimas gan didelis specialistų bei tokio tipo įmonių prieaugis ir stipriai išaugusi konkurencija. Internetinių parduotuvių kūrėjai paprastai naudoja WooCommerce platformą, kurios pagalba yra pasirenkamas norimas dizainas, pritaikomos tam tikros funkcijos, sukeliami produktai, sukuriamos kategorijos, pritaikomi specifiniai parametrai, nustatomi atsiskaitymo bei pristatymo būdai ir t.t.

Kuo pagrįstas internetinės parduotuvės kūrimas?

Internetinės parduotuvės kūrimas privalo būti pagrįstas švariu bei šiuolaikišku dizainu – tai svarbiausias aspektas jūsų įvaizdžio formavime. Taip pat svarbi detalė yra užkrovimo greitis – nei vienas klientas nenori ilgai laukti kol pamatys norimų prekių ar paslaugų asortimentą. Kai vyksta internetinės parduotuvės kūrimas – atsižvelgiama ir į SEO optimizavimą. Jis svarbus tuomet, kai norima, jog svetainė būtų matoma Google paieškos sistemoje.

Internetinės parduotuvės kokybę nusako ir jos prisitaikymas naršant mobiliaisiais įrenginiais (telefonais, planšetėmis). Tai parodo jog svetainės dizainas yra prisitaikantis ir patogus vartotojui. Specialistas kurdamas elektroninę parduotuvę užtikrina jos saugumą, jog ji nuolat veiktų be trigdžių ir įsilaužimų bei užtikrina bendrą asmenų duomenų apsauga ir tinkamą duomenų tvarkymą.

Kiek kainuoja sukurti elektroninę parduotuvę?

Lietuvos rinkoje internetinės parduotuvės kūrimas įvertintas nuo trijų šimtų iki kelių tūkstančių. Sukurti elektroninę parduotuvę yra sudėtingiau nei įprastą internetinę svetainę, todėl kaina ženkliai didesnė. Lyginant su kainomis užsienyje – Lietuvoje jos keletą kartų mažesnės.

Paprastai elektroninė parduotuvė sukūriama per 20 – 90 darbo dienų. Laikotarpis priklauso nuo prekių ar paslaugų asortimento, kategorijų įvairovės ir prekių parametrų skaičiaus, dizaino pasirinkimo, specialisto gebėjimų bei užimtumo, specialių pageidavimų ir t.t.