home Prekės ir paslaugos Kava internetu – kaip pasirinkti?

Kava internetu – kaip pasirinkti?

Kiekvienas kavos gurmanas nori išsirinkti skaniausią kavą internetu. Geriausios kavos pupelės parduodamos toli gražu ne visur. Juk tiek daug fizinių ir elektroninių kavos prekių parduotuvių, kad net galva apsisuka. Tad kaip nepasiklysti ir išsirinkti kokybišką produktą? O, Kava… Apie tai ir kalbėsime šiame straipsnyje.

Kaip atsiranda kava?

Kavamedžiai gali gyventi iki 100 metų, jie dažniausiai būna produktyviausi nuo 7 iki 20 metų. Medžiai geriausiai auga turtingame dirvožemyje, esant švelniai temperatūrai, dažnai lyjant. Augdami jie duoda vaisius – uogas. Tų uogų kauliukai ir yra vadinamosios „kavos pupelės“, kurias apdorojus, belieka paskrudinti pagal poreikį.

Kavos pupelės yra 3 rūšių: arabika, robusta ir liberika. Populiariausioji – arabika – kilusi iš originalių kavamedžių, atrastų Etiopijoje. Šie medžiai subrandina švelnią, aromatingą kavą ir sudaro maždaug 70 % pasaulio kavos produkcijos. Pupelės yra plokštesnės ir pailgesnės nei robusta, o jose mažiau kofeino. Pasaulinėje rinkoje arabica pupelių kaina yra didžiausia. Jos paprastai auginamos 610–1830 metrų aukštyje virš jūros lygio – nors optimalus aukštis kinta priklausomai nuo pusiaujo artumo.

Kavos pardavimas internetu

Kai kava užauginama, apdorojama, tuomet ji parduodama platintojams. Jie kavą paskrudina ir tiekia fizinėms arba internetinėms parduotuvėms. Tokiu būdu visi pardavėjai užsideda antkainį ir pardavinėja prekes. Tiesa, kava internetu gali būti pigesnė, kadangi nereikia išlaikyti fizinės parduotuvės, eikvoti pinigų darbuotojams, remontams, elektrai ir kitiems darbams. Kiekviena parduotuvė siūlo vienodas arba unikalias prekes. Okava.lt kavos internetinėje parduotuvėje, galima įsigyti šviežiai skrudintą kavą. Įdomu tai, kad ją kiekvienas pirkėjas galės pats pasirinkti – kokį skrudinimo lygį taikyti: šviesų, vidutinį ar tamsų. Taip pat bus galima pačiam pasirinkti paruošimo būdą: pupelėmis ar malta. Tokiais būdai užtikrinama, kad būtų atsiunčiame kokybiškiausia ir geriausia kava, pasižyminti aromatingumu ir skoniu, kadangi tas didele dalimi priklauso nuo paskrudinimo datos.

Apibendrinimas

Kava praeina ilgą kelią nuo užauginimo iki mūsų puodelio gėrimo. Nepaisant to, internetu šią prekę nusipirkti greičiau ir paprasčiau, tereikia atrasti tinkamą parduotuvę. Renkantis šviežią kavą, rekomenduojame e-shop okava.lt