home Automobiliai Kelionei po Lietuvą tinkantys mikroautobusai

Kelionei po Lietuvą tinkantys mikroautobusai

Jau seniai galvojate apie smagią ir nuotykių kupiną kelionę po gražiausias mūsų krašto vietas? Norite bent kuriam laikui atitrūkti nuo kasdienių vargų ir rūpesčių? Į tokią kelionę norėtumėte leistis su visa savo šeima arba artimiausiais draugais? Tokiu atveju jūs turėtumėte apgalvoti ne tik visą savo būsimos kelionės maršrutą, tačiau taip pat nuspręsti ir dėl transporto, kuriuo keliausite po Lietuvą. Žinoma, jei turite didelį, erdvų ir komfortišką automobilį, kuriame lengvai sutilptų penki, šeši ar netgi devyni žmonės, tuomet transporto priemonės klausimas savaime bus išspręstas, tačiau jei tokios transporto priemonės neturite, vertėtų pagalvoti apie keleivinio mikroautobuso nuomą.

  • Išsinuomoję mikroautobusą, jį eksploatuoti galėsite patys. Jei nuomositės keleivinį devynių vietų mikroautobusą, jo eksploatavimui pakaks B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Todėl tokį mikroautobusą galėsite vairuoti patys – jums nereikės samdyti vairuotojo ar savo aplinkoje ieškoti žmogaus kuris turi teisę vairuoti atitinkamo tipo transportą.
  • Mikroautobusų nuomos bendrovės gali pasiūlyti papildomos įrangos nuomą. Kiekviena kelionė yra labai skirtinga. Be to, skiriasi ir žmonių lūkesčiai bei keliami reikalavimai, todėl natūralu, kad jums taip pat gali prireikti ir papildomos įrangos, pvz., laikiklių, kurie būtų skirti dviračiams, vaikiškos kėdutės, navigacijos sistemos ar kt. Visą šią įrangą jums gali papildomai išnuomoti pasirinkta mikroautobusų nuomos bendrovė.
  • Nuomojami mikroautobusai yra apdrausti. Kiekvienas nuomojamas mikroautobusas yra apdraustas privalomu civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu, todėl jums tikrai neteks papildomai draudimu rūpintis patiems.
  • Nuomojantis mikroautobusą, nereikia sumokėti užstato. Jei iki šiol manėte, kad naudojantis transporto priemonių nuomos paslaugomis jums taip pat teks neišvengiamai sumokėti nemenko dydžio piniginį užstatą, mikroautobusų nuomos paslaugų atveju galite to išvengti.
  • Mikroautobusų nuomos kaina nėra didelė. Nemanykite, kad mikroautobusų nuomos paslaugos šiomis dienomis yra labai brangios. Jei atliksite tokių paslaugų teikėjų paiešką ir palyginsite jų taikomus pasiūlymus, jums tikrai nebus sudėtinga atrasti palankiomis kainomis pasižymintį variantą, kuriuo pasinaudoję galėsite daug daugiau sutaupyti. Be to, kadangi vyksite ne vieni, mikroautobuso nuomos išlaidas galėsite pasidalinti lygiomis dalimis.

ŠALTINIS: Mikroautobusnuoma.lt – Mikroautobusų nuomos kompanija