home Prekės ir paslaugos Keltuvų nuoma Kaune

Keltuvų nuoma Kaune

Bokštelis.lt nuomoja aukštuminę įrangą Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei Šiauliuose. Dirbame visoje Lietuvoje su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Mūsų nuomojamame asortimente rasite visą reikalingą įrangą aukštuminiams darbams.

Žirkliniai bei alkūniniai keltuvai – šie keltuvai puikiai tiks aukštuminiams darbams atlikti. Žirkliniai keltuvai labiau naudojami standartiniams darbams, kai nereikia dirbti prie sunkiai prieinamų vietų. Tuo tarpu alkūniniai keltuvai gali pasiekti bet kokias vietas, savo alkūnių pagalba išsilenkia reikiamu kampu, todėl galėsite dirbti prie bet kokių objektų. Alkūninių keltuvų darbinis aukštis didesnis nei žirklinių, alkūninių keltuvų darbinis aukštis siekia 43 metrus , o žirklinių 22 metrus. Abu šie keltuvai yra savaieigiai, todėl neturėsi problemų su jų transportavimu ar valdymu. Šių keltuvų pagalba jausitės žymiai saugiau nei dirbdami su pastoliais ar paprastomis kopėčiomis.

Autobokšteliai bei priekabos tipo keltuvai – šie keltuvai puikus pasirinkimas. Juos galėsite transportuoti su savo asmeniniu automobiliu arba su B kategorijos pažymėjimu. Šie keltuvai kaip ir alkūniniai turi savo alkūnes, kuriu pagalba galėsite prieiti prie itin nepatogių vietų. Šie keltuvai patogus, juos galėsite lengvai pervežti į kitą jums reikalingą vietą, be jokių papildomų rūpesčių. Šių keltuvų darbinis aukštis siekia 35 metrus.

Šakiniai bei teleskopiniai krautuvai – šie krautuvai puikiai tiks pernešti sunkius daiktus iš vienos vietos į kitą. Šakiniai krautuvai dažniausiai naudojami sandėliavimo patalpose. O teleskopiniai krautuvai statybų aikštelėje. Abu šie krautuvai itin reikalingi ir daug naudojami. Šakinių krautuvų darbinis aukštis siekia 4.8 metrų, o teleskopinių krautuvų 25 metrus.

Keltuvų nuoma Kaune ar jų pirkimas?

Visa ši aukštuminė įranga yra labai brangi. Beveik visos įmonės ir privatus asmenys renkasi šios įrangos nuoma vietoj jos pirkimo. Keltuvai arba krautuvai gali kainuoti tūkstančius, nevertėtų leisti tokių sumos vardan vienkartinių darbų. Bokštelis.lt – Keltuvų nuoma Kaune palankiausiomis sąlygomis. Dirbame su visais klientais: juridiniais bei fiziniais. Pas mus galite išsinuomoti vieną keltuvą ar krautuvą arba daug statybinės technikos. Klientus aptarnaujame visoje Lietuvoje, turime 4 padalinius: Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose, taigi įrangą galime pristatyti tą pačią dieną.