home Laisvalaikis Kemperis – geresnis pasirinkimas už palapinę

Kemperis – geresnis pasirinkimas už palapinę

Kiekvienas iš mūsų savo laisvalaikį leidžiame skirtingai. Vieni mėgsta atsipalaiduoti miesto šurmulyje, kine, parodose ir todėl renkasi tas pramogas, kurias įmanoma surasti tik didmiesčiuose. Tuo tarpu kiti labiau mėgsta gamtą ir vos pasibaigus darbo savaitei keliauja į savo sodybas ir jose ilsisi laukdami pirmadienio. Tretiems net ir savo namo sienų teikiamų patogumų nereikia ir savaitgalius bei atostogas jie leidžia stovyklaudami. Tačiau net ir stovyklauti įmanoma keliais skirtingais būdais. Apie juos šiandien ir pakalbėsime.

Kemperiu nuomaJokio skirtumo ar  planuojate stovyklauti kempinge ar gražioje vietoje prie ežero, jūs galite rinktis vieną iš dviejų nakvynės būdų – miegą kemperyje arba palapinėje. Nuo šio jūsų pasirinkimo jūsų kelionės komfortas tikrai pasikeis. Leidžiantis į žygį su palapinėmis reikia suprasti tai, kad iki jūsų pasirinktos gražios vietos, visą savo mantą jūs turėsite nešti ant savo pečių, o miegant palapinėje jos yra tikrai daug: miegmaišis, čiužinys, sulankstomos kėdės, maisto gaminimo įrankiai ir t.t. Tuo tarpu, jei pasirinksite kelionę kemperiu, visa tai bus integruotą į pačią mašiną. Joje bus ne viena ir ne dvi lovos, kuriose galės išsimiegoti visa jūsų kompanija. Erdvioje bagažinėje galėsite sutalpinti tikrai daugiau nei kelias sulankstomas kėdes ir maisto kepimo ant laužo įrankius. Taip pat galėsite pasigaminti karšto maisto net ir tuo atveju, jei lis. Nakvojant palapinėje lietus yra tikra pragaištis net, jei ir liksite sausi patys, apie laužo kūrenimą galite pamiršti, tuo tarpu kemperyje yra integruota dujinė viryklė ant, kurios galėsite pasigaminti maisto sau ir savo draugams.

Žinoma, jums gali kilti klausimas – o ką daryti tiems, kurie kemperio neturi? Atsakymas itin paprastas, kemperiu nuoma yra ta paslauga, kuria turėtumėt pasinaudoti, išsinuomokite kemperį savaitgaliui ar dar ilgesniam laikui ir važiuokite į savo pasirinktą kelionės tikslą. Jūs patys būsite savo kelionės maršruto sudarytojai, todėl nejausite jokių apribojimų. Taip pat nuostabu yra tai, kad kemperiu galima naudotis tiek žiemą, tiek vasarą, nes jame yra įrengtas dujinis šildymas, o taip pat ir kondicionierius.