home Prekės ir paslaugos Kodėl verta įsigyti išmaniąją apyrankę?

Kodėl verta įsigyti išmaniąją apyrankę?

Mūvimi prietaisai įsiliejo į kasdienį žmonių gyvenimą ir dabar nieko nebestebina kolega su išmaniu laikrodžiu ar jo žingsnius skaičiuojančia apyranke. Vakaruose tai įvyko dar 2014 metų pabaigoje, o Lietuvoje išmanūs laikrodžiai ir apyrankės pasirodė šiek tiek vėliau, tačiau dabar jos yra tiek pat populiarios, kiek ir visame likusiame pasaulyje. Tačiau retas žino, kaip išmanūs įrenginiai surenka mus dominančią informaciją, todėl mes nusprendėme jums pristatyti kaip veikia sportui skirtos išmaniosios apyrankės.

Beveik visos šiandieninės išmaniosios apyrankės naudoja trijų komponentų akceleracijos matuoklį, kuris leidžia matuoti kūno judesius trimis parametrais – judesio pradžia, jo pabaigą ir intensyvumą.

Smartonly.euTačiau judesių atlikimo metu surenkama informacija yra tik viena užduoties dalis. Tam, kad apyrankė būtų naudinga, gauta informacija turi būti apdorota ir pateikta vartotojui pačiu patogiausiu būdu. Kiekviena apyrankė turi savo algoritmą, kuris padeda jai apskaičiuoti jūsų fizinę veiklą. Vienos lcd ekrane gali jums parodyti tik jūsų nueitą ar nubėgtą kelią, kitos rodo žingsnius, o tuo tarpu pažangesnės gali parodyti kiek kalorijų jūs sudeginote ir taip pat kitus jums įdomius parametrus. Taip pat nemažai išmaniųjų apyrankių yra suderinamos su kitais įrenginiais, dažniausiai tai būna išmanieji mobilūs telefonai. Parsisiuntus į telefoną atitinkamą aplikaciją, ji gali apdoroti iš jūsų išmaniosios apyrankės gaunamą medžiagą ir tuomet jūs galite lyginti daugybę skirtingų parametrų. Taip pat galite visą informaciją kaupti ir palyginti savo šiandienos rezultatus su vakarykščiais ar pasiektais prieš savaitę. Taip pat šios programėlės dažnai leidžia jums konkuruoti su draugais, nes draugai naudojantys tą pačią programėlę dažniausiai gali savo  rezultatus padaryti viešai prieinamais ir tai prideda jūsų sportavimui papildomos motyvacijos ir įdomumo.

Geriausia yra tai, kad žmonės, kurie norėjo įsigyti išmaniąją apyrankę prieš keletą metų, turėjo labai ribotą pasirinkimą, nes rinkoje šių prietaisų buvo itin nedaug, o iki Lietuvos jų atkeliaudavo tik vienetai. Tuo tarpu dabar, jų yra daugybė, o išmaniuosius įrenginius parduodančių vietų atrasite tikrai ne vieną. Pavyzdžiui norėdami nusipirkti išmaniąją apyrankę jūs net neturite išeiti iš namų, jums tereikia atsidaryti interneto naršyklę ir tikrai atrasite jomis prekiaujančią parduotuvę. Puikus pavyzdys yra https://www.smartonly.eu/ – ši parduotuvė prekiauja išmaniosiomis apyrankėmis, išmaniaisiais laikrodžiais, žingsnių ir pulso matuokliais bei kitais panašiais išmaniaisiais įrenginiais.

Geriausia yra tai, kad išmaniosios apyrankės, kurios yra skirtos fiziniam aktyvumui matuoti, pagerins jūsų fizinę formą net jums nejaučiant. Užsidėję tokį įrenginį, iš pradžių jūs galite nekreipti į jį dėmesio, tačiau jei pažiūrėsite į savo rezultatus bent kartą per dieną, turbūt norėsite juos pagerinti ateinančią dieną, tokiu būdu išsivystys sveikas sportinis noras kiekvieną dieną pasiekti kažko daugiau nei praėjusią. Būtent tai gali padėti jums pakeisti paprasčiausius gyvenimo įpročius. Jei vieną dieną jūs nuėjote kelis tūkstančius žingsnių ar tik porą kilometrų, tuomet kitą dieną norėdami pagerinti šį rodiklį, galbūt į darbą ar savo butą kilsite ne liftu, o laiptais, vien tam, kad žinotumėte, kad vyksta progresas. Ateityje jūs galite nuspręsti iki artimiausios parduotuvės, kuri yra vos už kelių šimtų metrų nuo jūsų namų, važiuoti ne automobiliu, o tiesiog nueiti pėsčiomis, visi šie maži pokyčiai didins jūsų fizinį aktyvumą ir todėl jūsų savijauta taps geresnė. Šį savo sveikatos pagerėjimą jūs būsite pasiekę be jokios papildomos sportinės veiklos, o tiesiog todėl, kad įsigijote išmaniąją apyrankę, kuri jus motyvavo būti fiziškai aktyviu.