home Sveikata, grožis Kodėl verta rinktis šveicarišką kosmetiką?

Kodėl verta rinktis šveicarišką kosmetiką?

Kai prieš keletą metų parduotuvėse pasirodė šveicariška kosmetika ir jos populiarumas ėmė sparčiai augti, pasigirdo daugybė balsų, įtikinančių, kad tai tik laikina tendencija. Tačiau paaiškėjo, kad saugios kosmetikos mada nepraeina, o daugeliui iš mūsų jų naudojimas tapo visiškai natūralus ir be jos neįsivaizduojame savo kasdienės priežiūros. Kas įtakoja nuolat didėjantį susidomėjimą šveicariška kosmetika? Kodėl verta ją rinktis?

  1. Saugūs ir odai nekenksmingi ingredientai

Viena iš svarbiausių šveicariškos, saugios kosmetikos prielaidų yra žmogaus odai nekenksmingų ingredientų naudojimas. Tai svarbu, nes įprastoje kosmetikoje dažniausiai naudojami ingredientai, kurie gali užkimšti odos poras, pažeisti jos natūralų lipidų barjerą, išdžiovinti, sukelti bėrimus ir paraudimus. Daugelis jų taip pat turi įtakos odos funkcijų ir mūsų hormonų pusiausvyros sutrikdymui ir yra kancerogeniniai. Tarp kenksmingų medžiagų yra parabenai, SLS, glikoliai, PEG ir mineralinės alyvos.

  1. Efektyvus veikimas, o ne trūkumų maskavimas

Įprasta kosmetika dažnai kovoja tik su simptomais, o ne su priežastimis. Kitaip tariant, ji užmaskuoja odos problemas, o ne skatina ją atsinaujinti. Ji išdžiovina blizgančią T zoną, „išlygina“ raukšles, paviršutiniškai užpildant jas silikonu ir pan. Šveicariška kosmetika veikia visiškai kitaip – palaiko fiziologinius procesus, vykstančius mūsų odoje, ir mobilizuoja ją atsinaujinti. Todėl atsitinka taip, kad natūralios priežiūros poveikio turite palaukti šiek tiek ilgiau, tačiau galime tikėtis tikro ir ilgalaikio mūsų odos būklės pagerėjimo.

  1. Saugi kosmetika visiems

Ši kosmetika yra saugi visiems, nes draugiška daugumos šveicariškų priemonių sudėtis daro ją nepaprastai universalia bei saugia naudoti įvairaus odos tipo savininkėms. Todėl kiekviena moteris išsirinks sau ir savo šeimai tinkamas kosmetikos priemones pagal aktyvius ingredientus. Daugiau apie šveicarišką kosmetiką bei produktus: swissmade.lt