home IT Kokią antivirusinę programą pasirinkti?

Kokią antivirusinę programą pasirinkti?

Antivirusinė programinė įranga yra beveik tokia pat svarbi kaip kompiuterio operacinė sistema. Net jei žinote grėsmes ir elgiatės ypač atsargiai, kai kurių nelaimių tiesiog nepavyks išvengti be AV programos arba pilno antivirusinio paketo.

Pavyzdžiui, galite apsilankyti svetainėje, kurioje netyčia rodomi kenkėjiški skelbimai. Arba netyčia spustelėkite sukčiavimo el. laišką (taip atsitinka!). Arba susidursite su nulinės dienos grėsme, kai neatskleista Windows, naršyklės ar įdiegtos programos klaida leidžia įsilaužėliams patekti į jūsų sistemą.

Neteigiame, kad kompiuterio saugos programinė įranga yra patikima. Pavyzdžiui, antivirusinė programinė įranga dažnai nelabai gali sustabdyti kai kurių virusų. Tačiau ji gali aptikti, kada neatskleistas pažeidžiamumas naudojamas jūsų kompiuteryje įdiegiant kitus bjaurius elementus, pvz., išpirkos reikalaujančią programinę įrangą. Kiekvienas, kuris aktyviai naudojasi el. paštu, spustelėja nuorodas ir atsisiunčia programas, turės naudos iš antivirusinės programos. Tačiau įsigijus antivirusinę kaspersky programa, galite apsaugoti savo prietaisą.

7 geriausios 2022 m. antivirusinės programinės įrangos:

  1. „Bitdefender Antivirus Plus“.
  2. „Windows“: „Norton 360“ su „LifeLock“.
  3. „Mac“: „Webroot SecureAnywhere“, skirta „Mac“.
  4.  „McAfee Antivirus Plus“.
  5. Geriausias „Premium“ variantas: „Trend Micro Antivirus+ Security“.
  6. Geriausias kenkėjiškų programų nuskaitymas: „Malwarebytes“.

Kaip išrinkti  geriausią antivirusinę programinę įrangą

Yra šimtai antivirusinės programinės įrangos sprendimų. Ištyrėme 20 populiarių sprendimų, kuriuos kibernetinio saugumo ekspertai dažnai laiko pasirinkta programine įranga. Labai svarbu buvo paprastas naudojimas su visais tiekėjais, todėl kiekvienas vartotojas galėjo juo naršyti ir naudotis.

Tada svarstėme, ar paslaugų teikėjas turi pasiūlymų, išskyrus antivirusinę programinę įrangą. Tai apėmė kenkėjiškų programų, apsaugą nuo išpirkos reikalaujančių programų ir kelių įrenginių apsaugą. Pirmenybė buvo teikiama tiems, kurie turėjo nemokamą versiją arba bandomąją versiją. Ypatingą dėmesį skyrėme platformoms, kurias lengva naudoti ir integruoti.