home Automobiliai Kokią sumą skirti naujų padangų pirkimui?

Kokią sumą skirti naujų padangų pirkimui?

Kaip suprasti bendrą padangų kainą, kurią sumokėsime už naujas padangas? Artėjant naujo padangų komplekto laikui, daugelis žmonių pradeda nervintis. Jie žino, kad padangos yra brangios, bet nėra tikri, kiek kainuos naujas komplektas. Pridėjus montavimo, padangų utilizavimo mokesčius, papildomas paslaugas, o gal net pavojų kelyje garantiją, padangų kaina gali pradėti didėti. Kaip jau supratote, padangų kainos labai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo, stiliaus ir padangų dydžio (pavyzdžiui, 20 centimetrų padangos dideliam pikapui bus daug brangesnės nei 15 centimetrų padangos mažam hečbekui). Nesvarbu, ar padangų pirkimas planuojamas, ar nenumatytas poreikis, padangos gali būti brangesnės nei įprastinės kasdienės išlaidos. Laimei, dauguma žmonių naujas padangas perka kas ketverius metus ar maždaug vėliau, todėl įsigiję naują komplektą kurį laiką nereikės galvoti apie jų keitimą.

                 Bendrosios naujų padangų kainų gairės: Nebrangios padangos paprastai kainuoja nuo 50 eurų iki 150 eurų. Vidutinės kainos padangos paprastai yra nuo 100 eurų iki 300 eurų. Aukščiausios klasės padangos (ypač didelio našumo arba specialios visureigių padangos) gali kainuoti 300–1000 eurų. Nors šios padangų kainos gali atrodyti didelės, atminkite, kad padangos yra labai suprojektuotas produktas, skirtas apsaugoti jus, jūsų transporto priemonę ir keleivius kelyje. Taip pat atminkite, kad, kaip ir su daugeliu gaminių, su padangomis gausite tai, už ką mokate. Sumokėję šiek tiek daugiau galite gauti aukštesnės kokybės padangą, kuri gali tarnauti ilgiau ir jaustis geriau kelyje.

                 Sumokėję daugiau, galite gauti ilgesnę padangų ridos garantiją. Kita vertus, jei planuojate automobilį laikyti maždaug metus, galite apsvarstyti galimybę įsigyti kur yra pigios padangos, nes jums gali nerūpėti ilgas protektoriaus tarnavimo laikas ir ilga rida. Norėdami sutaupyti pinigų, pirkite padangas internetu ir stebėkite išpardavimus, nuolaidas ir nuolaidų kodus. Padangų gamintojai dažnai siūlo nuolaidas paštu ir sezoninius išpardavimus, o kai kurie internetiniai mažmenininkai siūlo unikalius reklamos kredito kodus.