home Automobiliai Kokiais atvejais verta užsisakyti ilgalaikę automobilių nuomą?

Kokiais atvejais verta užsisakyti ilgalaikę automobilių nuomą?

Ilgalaikė automobilių nuoma įgauna naują pagreitį ir tampa itin populiaria paslauga, kuria naudojasi vis daugiau verslo subjektų ir privačių asmenų. Taip pat jei jūsų nuosava transporto priemonė yra remontuojama, jūs galite kreiptis į automobilių nuomos punktą, kur jums bus išduotas pakaitinis automobilis.

Kai kurie automobilių nuomos paslaugos teikėjai, bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis, kurios suteikia draudimo garantiją, jei jūsų mašina pateko į autoįvykį ar yra remontuojama. Tad pakaitinis automobilis gali būti suteikiamas atsižvelgiant į jūsų situaciją ir individualiai ją išnagrinėjus. Ilgalaikė nuoma tuomet gali tapti puikiu šios problemos sprendimu. Jūs galite gauti analogišką transporto priemonę, kurią ir vairavote, išskyrus tai, kad gali skirtis tam tikra įranga, pvz. navigacija, pavarų dėžė ir kiti priedai. Atkreipiame dėmesį, kad ilgalaikės nuomos kaina priklauso nuo termino bei nuomojamos mašinos markės. Norint gauti pakaitinį automobilį, svarbu turėti faktus įrodančius dokumentus, tad rekomenduojama apgadintą transporto priemonę remontuoti tame servise, kurią nurodo jos kaltininkas. Taip pat turi būti pateikti dokumentai, kuriuose būtų nurodytas atliktų remonto darbų sąrašas bei jų trukmė. Be to, draudimo bendrovė privalo įsipareigoti padengti pakaitinio automobilio nuomos išlaidas ir turi garantuoti pakaitinę transporto priemonės nuomą kol bus apskaičiuota ir išmokėta draudimo išmoka.

Tai ką reikia daryti jei norite gauti pakaitinį automobilį? Pirmas dalykas, ką reikėtų padaryti nedelsiant – tai susisiekti su TPVCA draudimo bendrove, kurioje yra apdrausta kaltininko mašina. Kitas etapas, kurį jau minėjome anksčiau – suderinti su remontą atliekančiu servisu galimų remonto darbų sąmatą ir jų trukmę. Dar vienas labai svarbus dalykas – susisiekti su draudimo bendrove ir pasitikslinti kokiam laikotarpiui jie kompensuoja pakaitinio automobilio nuomą.