home Sveikata, grožis Kokias priemones svarbu naudoti brandžios veido odos priežiūrai

Kokias priemones svarbu naudoti brandžios veido odos priežiūrai

Kiekvienas žmogus nori gražios ir sveikos odos, nepaisant to, koks bebūtų mūsų amžius. Tačiau su amžiumi pasiekti norimų rezultatų darosi vis sunkiau. Odos senėjimo procesai daro neigiamą poveikį odos būklei, todėl odos priežiūros priemonės, kurias reikėtų naudoti, priklauso nuo amžiaus.

Paprastai efektyviausia brandžios odos priežiūra yra orientuota į tokius veiksnius, kaip odos drėkinimas, raukšlių mažinimas ir kolageno gamybos skatinimas. Tačiau dėl didelės šių priemonių įvairovės ir pasiūlos, gali būti sunku tinkamai pasirinkti. Jei norite lengviau suformuoti teisingą veido odos priežiūrą, siūlome pasinaudoti kai kuriais naudingais patarimais.

Būtinos brandžios odos priežiūros priemonės

Jei stengiatės suformuoti teisingus savo brandžios veido odos priežiūros įpročius, norime plačiau pakalbėti apie kelis naudingus ir veiksmingus produktų, kuriuos verta turėti.

Drėkinamosios priemonės

Dėl sumažėjusios natūralių riebalų gamybos ir saulės padarytos žalos brandi oda gali labai išsausėti. Tai reiškia, kad, puoselėjant brandžią od,ą labai svarbiu veiksniu tampa drėkinančios veido odos priežiūros priemonės. Pavyzdžiui, galite naudoti lengvos tekstūros drėkinantį keramidų kremą su hialurono rūgštimi ir skvalanu, kuris padeda atkurti odos drėgmės balansą, odos struktūrą, stiprina apsauginį barjerą, intensyviai drėkina giliuosius sluoksnius, maitina, ramina ir minkština odą.

Į odos priežiūrą galima įtraukti ir intensyviai drėkinantį 2 % hialurono serumą su vitaminais C ir B5, kurie išorinį ir vidinius odos sluoksnius aprūpins drėgme, atnaujins odos ląsteles, skatins kolageno gamybą, mažins raukšles ir pigmentines dėmes, sulaikys drėgmę epidermyje ir saugos nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Veido odą stangrinantis peptidų kremas su amino rūgštimis

Puikių rezultatų galima pasiekti, jei į veido odos priežiūrą bus įtrauktas ir stangrinantis peptidų veido kremas su amino rūgštimis. Jis padės sustiprinti odos lipidinį barjerą, atstatyti viršutinį odos sluoksnį ir padidins jo stangrumą, skatins kolageno gamybą, padės kaupti drėgmę ir minkštins odą.

Paakių kremas

Švelni ir ypač plona oda po akimis ir aplink jas yra ypač jautri ir išsausėja greičiau nei kitos veido dalys. Be to, paakių srityje pirmiausia pasirodo ir ankstyvo odos senėjimo požymiai. Šias problemas gali padėti išspręsti reguliarus paakių kremo naudojimas. Drėkinantis keramidų paakių kremas su bakučioliu ir hialurono rūgštimi padės lengviau atstatyti odos drėgmės balansą, užkirsti kelią odos senėjimo požymiams, apsaugoti nuo skysčių praradimo, pagerinti odos elastingumą ir sustiprinti jos struktūrą, nuraminti odą ir sumažinti mimikos raukšles.

Mineralinis apsauginis kremas nuo saulės

Ultravioletiniai (UV) saulės spinduliai gali reikšmingai pakenkti mūsų veido odai, nepaisant amžiaus ir odos tipo. Bet nuo penkiasdešimties šis poveikis gali būti daug labiau pastebimas. Tam, kad apsaugotumėte savo odą, kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo oro sąlygų rekomenduojama naudoti plataus spektro mineralinį apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF yra ne mažesnis kaip 30.

Kaip pagerinti brandžios veido odos priežiūrą?

Be šių pagrindinių rekomendacijų, kaip geriau prižiūrėti brandžią veido odą, nepamirškite ir šių dalykų:

  • Rūpinkitės veido odos švara, naudodamos švelnų odos prausiklį, kuriame nėra aštrių cheminių medžiagų. Paprastai veido odą rekomenduojama valyti du kartus per dieną – ryte ir vakare, tokiu būdu nuo odos paviršiaus pašalinant susikaupusius nešvarumus, makiažo likučius, sebumo perteklių ir negyvas odos ląsteles. Po veido odos prausiklio galite naudoti jūsų veido odos tipą atitinkantį toniką.
  • Po veido odos valymo būtinai sudrėkinkite odą. Kad oda atrodytų jaunatviškai ir būtų sveika, kaip minėjome, labai svarbu nuolat išlaikyti optimalų odos drėgmės balansą.
  • Kasdien vartokite pakankamai vandens. Vidinė hidratacija yra itin svarbi veido odos sveikatai ir išvaizdai.
  • Pakankamai laiko skirkite kokybiškam miegui. Per parą rekomenduojama miegoti 7–8  valandas.

Pasinaudojus šiais patarimais, kaip tinkamai pasirūpinti veido oda brandžiame amžiuje, bus lengviau pasiekti norimą rezultatą ir džiaugtis gražia, jaunatviška ir sveika veido oda.