home Apranga, mada Kokie mūsų stiliaus akcentai yra svarbiausi

Kokie mūsų stiliaus akcentai yra svarbiausi

Kaklo papuošalai ir auskarai, sagės ir sąsagos, batai ir rankinės, šaliai ir daugybė kitų aksesuarų – ką gi darytume, jei nei vieno iš jų neturėtume? Aksesuarai gali ne tik radikaliai pakeisti mūsų išvaizdą (arba ją sugadinti – jei pasirenkama netinkamai), tačiau taip pat suteikti ir daugiau smagumo. Aksesuarai yra tobulos priemones, padedančios išreikšti savo asmenybę ir kūrybiškumą. Didelis ir stambus žvilgantis aksesuaras akimirksniu pritraukia aplinkinių žmonių dėmesį! Tuo tarpu nedideli ir prabangūs auskariukai gali tapti užbaigiamuoju pasirinkto stiliaus akcentu. Todėl, kaip jau supratote, be aksesuarų nebūtų galima įsivaizduoti šiuolaikinio aprangos stiliaus, o tai reiškia, kad kiekvienas žmogus turėtų išmokti tinkamai pasirinkti ir suderinti skirtingus aksesuarus.

Apyrankes poromsBe abejo, visuomet galite sakyti, kad aprangos pasirinkimai yra labai individualūs. Trumpiau tariant, galite manyti, kad tai yra labai subjektyvu. Tačiau į šiuolaikinę madą būtų galima (ir reikėtų) žvelgti šiek tiek kitomis akimis. Kaip žinia, kiekvienas naujas sezonas mums pasiūlo vis kitokius sprendimus, todėl jei norime būti madingi, turėtume atsižvelgti į tai, ką sako pasaulinio lygio mados guru. Kita vertus, tai tikrai nereiškia, kad prie vieno ar kito madingo stiliaus negalime pridurti papildomų individualių detalių, kurios mūsų įvaizdžiui suteiktų daugiau savitumo. Todėl galima bandyti eksperimentuoti, stengiantis atrasti pačią geriausią šiuolaikinės mados ir individualumo suderinamumo formulę.

Kaip bebūtų, svarbu, kad nepersistengtumėte ir individualumo bei savitumo neiškeltumėte į pirmąją vietą. Neretai tokiais atvejais aplinkiniai žmonės pastarąjį stilių apibūdina kaip „keistą“, „neįprastą“ ar kt. Iš pirmo žvilgsnio tokie apibūdinimai neatrodo neigiami ar nemandagūs, tačiau iš tiesų jie slepia tiesą – toks stilius nėra tinkamas. Todėl jauskite ribas ir nepersistenkite. Kartais pakanka savo stilių pagyvinti vos viena ar kita nedidele, tačiau originale stiliaus detale, kad viskas tiesiog radikaliai pasikeistų – ir, žinoma, teigiama linkme. Pavyzdžiui, jei turite antrąją pusę, o judviejų stilius yra ganėtinai skirtingas, kodėl gi jums nepagalvojus apie apyrankes poroms. Tai taptų bendra jūsų išvaizdą susiejančia detale, kuri būti tiek labai originali, tiek ir žavinti.