home Laisvalaikis Koks yra jūsų aprangos stilius

Koks yra jūsų aprangos stilius

Koks yra jūsų stilius? Susimąstėte? Nežinote, ką atsakyti? Jei taip, tuomet tikriausiai jūs esate tokioje padėtyje, kokioje yra didelė dalis moterų. Jei akimirksniu negalime atsakyti į šį klausimą, tuomet nėra ko abejoti, kad mūsų aprangos stilius yra labai įvairus ir galbūt niekuo neišsiskiriantis. Trumpiau tariant, rengiamės tai, kas yra mūsų spintoje, tikėdamos, kad bent vieną dieną pavyks suderinti kelis iš pirmo žvilgsnio skirtingus drabužius. Kaip bebūtų, konkretaus stiliaus neturėjimas neretai sukelia daug papildomų rūpesčių. Juk jei kasdien sukame galvą, ką apsirengsime ir kaip suderinsime vienokius ar kitokius drabužius su turimais aksesuarais, galiausiai galime pradėti nebekęsti viso to, kas yra vadinama šiuolaikine mada. Taigi, labai svarbu suprasti, kas mums iš tikrųjų patinka ir kokius drabužius dėvėdamos galime jaustis komfortiškiau bei pasitikėti savimi.

KombinezonaiBe abejo, rasti atsakymą į šį klausimą nėra taip paprasta. Juk šiandieninėje rinkoje yra tiek daug skirtingų drabužių modelių ir aksesuarų, kurių kiekvienas turi savito žavesio. Tačiau vėlgi, reikia pasistengti susitelkti ties tuo, kas jūsų manymu atrodo tobuliausia – būtent tai ir bus jūsų stilių suformuosiantys drabužiai.

Kita vertus kai kalbame apie drabužių pasirinkimą ir stiliaus formavimą, nereikėtų suprasti klaidingai – tai tikrai nereiškia, kad turi pasirinkti tiek vieno tipo drabužius ir griežtai bei nuolatos juos dėvėti. Skirtingos progos reikalauja ir skirtingų drabužių pasirinkimų. Pavyzdžiui, jei jūs leidžiate savo laisvalaikį ir norite jaustis patogiai bei laisvai, gali būti pasirinkti kombinezonai, lengvi džinsai, bridžai ar šortai (atsižvelgiant į tai apie kokį metų laiką kalbame). Tuo tarpu, jei proga yra formalesnė, galite rinktis kelnes, marškinius ir švarkelį. Tačiau jei jums patinka tam tikros stiliaus detalės, kurių niekuomet nenorite atsisakyti, visuomet galite sugalvoti būdus, kuriuos pasitelkusios, galėtumėte „išlaikyti“ tam tikrus savo mėgstamo stiliaus akcentus bet kokia proga.

Be to, nereikia pamiršti, kad jei suformuosite jums patinkantį aprangos stilių, kasdien išvengsite didelio galvos skausmo, nes jūs kaskart žinosite, kas jums tinka geriausiai ir patinka labiausiai.