home Namai, Prekės ir paslaugos Kokybiškų lauko durų charakteristikos

Kokybiškų lauko durų charakteristikos

lauko durysPrieš eidami į specializuotą parduotuvę, pirkti ar užsakinėti lauko duris, turite žinoti atsakymus, į toliau pateikiamus klausimus. Atsižvelkite į šiuos klausimus ir išsirinkti patikimas lauko duris bus lengviau.

  • Vienas svarbiausių faktorių, į kurį reikia atkreipti dėmesį, renkantis lauko duris: kiek stiprus turi būti apsaugos nuo įsilaužimų lygis? Lauko durys turi būti tinkamu būdu apsaugotos nuo įsilaužimo, turėti tvirtą konstrukciją ir patikimas bei tvirtas spynas. Pagal statistiką, sudėtingiausias pagal savo sandarą duris profesionalus vagišius gali išlaužti per 8 minutes, o prasčiau apsaugotas ir kur kas pigesnes – per 2 minutes. Taigi siūloma rinktis duris, kurių apsaugos nuo įsilaužimų lygis – didesnis. Tai suteiks daugiau laiko atvykti apsaugos įmonei, jeigu Jūsų butas ar namas – saugomi.
  • Ar lauko durys bus įrenginėjamos individualiam namui, ar butui? Šis klausimas svarbus, nes skiriasi laukinių ir laiptinėje įtaisytų lauko durų apdaila.
  • Renkantis kokybiškas lauko duris, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kokios reikalingos izoliacinės savybės? Turime omenyje tiek geras garso izoliacines savybes, užtikrinančias patikimą apsaugą nuo išorinio triukšmo, tiek šiluminės izoliacijos savybes, leidžiančias išsaugoti patalpoje šilumą šaltuoju metų laiku ir jaukią vėsumą – vasarą.
  • Besirinkdami lauko duris, atsižvelkite į galimybę apžiūrėti išorinę teritoriją. Lauko durys turėtų turėti stiklinį langelį arba būti aprūpintos durų akute, kas leistų Jums pamatyti, kas vyksta už durų.
  • Prieš pirkdami lauko duris, įsitikinkite, kad gamintojas joms suteikia garantiją. Žinoma, kad kokybiškos ir patikimos lauko durys turi turėti garantiją.
  • Be to reikia apsispręsti dėl išorinio vaizdo ir apdailos medžiagų. Reprezentatyvi išvaizda – taip pat svarbi savybė, į kurią verta atkreipti dėmesį, renkantis duris. Juk lauko durys – pirmasis dalyką, krentantis į akį bet kuriam svečiui. Amerikiečiai netgi turi posakį, kuriame teigiama, kad lauko durys – namo šypsena. Lauko durų išorė turi harmoningai derėti su prieškambario dizainu, o individualiuose namuose – dar ir atitikti bendrą namo architektūrinį stilių. Turite apsispręsti, kas Jums svarbiau: įprasta, standartinė išvaizda, ar sudėtingi dizaino sprendimai? Pastaruoju atveju galima rinktis (jeigu leidžia piniginė) ir daug kainuojančias natūralias medžiagas ir stiklą ar kaltinius elementus.
  • Ir galiausiai, svarbiausias momentas – kiek esate pasiruošę sumokėti?

Išsirinkti lauko duris – atsakingas žingsnis. Todėl, keliaukite pirkinio, tik atsakę sau į visus aukščiau išvardintus klausimus. Kitaip gali tekti priimti skubotus sprendimus, kai parduotuvėje reikės išvardinti pageidaujamas lauko durų charakteristikas, o tai gali lemti klaidas, kurių geriau neleisti, nes lauko durys – ilgaamžis ir brangiai kainuojantis pirkinys. Tad pasirinkę neteisingas charakteristikas ne taip jau lengvai galėsite jas ištaisyti. Tikimės, kad šiuo straipsniu padėsime Jums išsirinkti patikimas ir pasižyminčias visomis būtinomis savybėmis lauko duris.