home Prekės ir paslaugos Kuriems kurjeriams turėtų būti patikėta jūsų siunta?

Kuriems kurjeriams turėtų būti patikėta jūsų siunta?

Nors suprantama, kad kiekvienas verslas nori naudotis kurjerių paslaugomis, kurios pasižymi konkurencingomis kainomis, tačiau būtina atminti, kad pigiausios paslaugos ne visuomet yra geriausios paslaugos. Todėl prieš nusprendžiant, kuriems kurjeriams bus patikėta kiekviena jūsų siunta, turėtumėte labai gerai išanalizuoti rinką ir atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių, apie kuriuos naudinga pakalbėti šiek tiek plačiau.

Ar didžiausia kurjerių kompanija yra ir geriausia? Nebūtinai! Akivaizdu, kad kiekviena didelė kompanija su dideliu džiaugsmu priima naują klientą, tačiau nereikia pamiršti, kad galiausiai jis tampa tik dar vienu klientu iš tūkstančių kitų. Taigi, būtų naudinga ieškoti kurjerių bendrovės, kuri yra pakankamai didelė ir galinti pasiūlyti profesionalias paslaugas, tačiau kartu ir esanti labai maloni bei paslaugi savo klientams. Taigi, aukšta paslaugų kokybė ir profesionalus klientų aptarnavimas yra tai, į ką jūs turėtumėte orientuotis.

Kaip užtikrinti, kad kurjeriai taptų profesionaliu jūsų verslo atspindžiu? Kiekvieni kurjeriai yra labai skirtingi ir šioje rinkoje turintys nevienodą patirtį. Jūs privalote pasirinkti kurjerius, kurie galėtų tapti profesionaliu jūsų verslo veidu. Tačiau kartu reikia atsižvelgti į tai, kokias kainas jie jums galėtų pasiūlyti ir ar jų taikoma kainodara iš tikrųjų yra sąžininga. Pasirinkus profesionalias siuntų pristatymo paslaugas, kurios pasižymi adekvačia ir optimalia kainodara, galima netgi padidinti savo verslo generuojamas pajamas.

Kurių kurjerių paslaugas jūs turėtumėte pasiūlyti savo klientams? Jau supratote, kad šiuolaikinė siuntų pristatymo paslaugų rinka gali pasiūlyti labai didelį skirtingų kurjerių asortimentą. Todėl ne visuomet yra tikslinga pasirinkti tik vienus kurjerius, kurių paslaugas siūlytumėte savo klientams. Kiekvienas klientas yra skirtingas ir kiekvienas siuntų pristatymo terminams kelia nevienodus reikalavimus. Galbūt vienam klientui puikiai tiks, jei jo siunta bus pristatyta po dviejų ar trijų dienų, o tuo tarpu kitas klientas gali norėti savo siuntą gauti jau kitą darbo dieną. Taip pat nereikia pamiršti ir tarptautinių siuntų pristatymo bei skirtingų „Economy“ bei „Express“ siuntų pristatymo būdų. Todėl visuomet yra išmintinga savo klientams pasiūlyti daugiau nei vieno kurjerio paslaugas.

Ar siuntos sekimas yra naudinga ir reikalinga funkcija? Turbūt ieškodami kurjerių paslaugų jūs ne kartą pastebėjote kalbant ir apie siuntų sekimo funkciją? Jei taip, turbūt susimąstėte, ar jums ir jūsų klientams iš tikrųjų viso to reikia? Tačiau siuntų sekimas užtikrina, kad tiek jūs, tiek ir jūsų klientai galėtų visuomet žinoti, kur yra siunta ir kada ji bus pristatyta. Tai suteikia gerokai didesnį patogumą ir kur kas didesnį saugumą. Todėl jei siekiate, kad siuntos būtų gabenamos saugiai ir sklandžiai, o jūsų klientams niekuomet nereikėtų pergyventi dėl siuntos pristatymo, būtina pasirinkti kurjerius, kurie siūlo ir siuntų sekimo galimybę.