home Namai Lietuvių poreikis įsigyti naujos statybos butus – išlieka

Lietuvių poreikis įsigyti naujos statybos butus – išlieka

Nors galima girdėti labai daug nuomonių ir tuo pačiu labai daug mitų, kad šiuo metu sulėtėjo statybos ir tuo pačiu būstų pirkimas, tačiau statistika rodo, kad poreikis įsigyti nuosavus namus – vis dar yra gana didelis. Paprasčiausiai lietuviams naujos statybos butai vis dar yra prioritetas. Kaip ir gyvenimas savo svajonių namuose, kurie yra nuosavi, o ne nuomojami.

Šiuo metu itin aktyvūs nauji butai Vilniaus mieste. Jie auga kaip ant mielių. Didėja poreikis, tad pasiūla – irgi didelė. Bei plati, tad kiekvienas gali rasti savo svajonių namus, o tai yra labai svarbu.

Poreikis didesnis nei pasiūla

Pirmiausia vis dar iki šiol yra pastebima tai, kad poreikis įsigyti nuosavus būstus yra didesnis nei pasiūla, kuri yra. Ypač, tokiuose miestuose kaip Vilnius. Paprasčiausiai daugeliui žmonių svarbu, kad perkamas NT būtų tokioje lokacijoje, kur jis visada sulauktų savo galimo pirkėjo, jeigu savininkui keistųsi gyvenimo aplinkybės ir jis paprasčiausiai norėtų, kad pardavimas būtų ne tik greitas, tačiau taip pat ir pelningas. Taigi, Vilniuje pirkėjų vis dar labai daug, dažnai daugiau nei pardavėjų, kurie siūlo būstus, ypač, naujos statybos butukus.

Mitai, kurie susiję su kainomis

Dažniausiai bijoma naujos statybos, kadangi atrodo, kad ji bus labai brangi. Tačiau tai tikrai nėra visiška tiesa, kadangi šiuo metu kainos yra labai įvairios ir dažnai jas labiausiai lemia ne pati statyba, tačiau būsto dydis, vieta bei kitos smulkmenas. Dėl to geriausia iešiant NT netikėti mitais ir tuo pačiu neignoruoti pasiūlymų, kurie atrodo labiausiai tinkami ir kurie galbūt nebus pasirenkami tik dėl neteisingai sklandančios informacijos.

Siūloma ir atokesnėse vietose

Naujos statybos būstai šiuo metu tikrai auga kaip ant mielių ir daugeliui žmonių patinka, kad galima rasti juos labai įvairiose lokacijose. Šiuo metu dažniausiai prioritetas yra skiriamas naujai statybai, kurie yra miesto ribose. Dėl to dažniausiai butukai yra greta miškų, ežerų, o tai tampa svarbiu privalumu tiems, kurie nori ramaus ir tvaraus gyvenimo leisiančio stebėti metų laikus.