home Prekės ir paslaugos Logistikos partnerių pasirinkimas krovinių plukdymui

Logistikos partnerių pasirinkimas krovinių plukdymui

Logistikos procesų užsakomoji paslauga šiandien yra labai populiari. Lietuvos rinkoje logistikos įmonių netrūksta, tačiau patariame, į ką atkreipti dėmesį renkantis logistikos įmonę.

Derybų ir susitikimų su būsimu verslo partneriu metu turėtume atkreipti dėmesį į įmonės dydį. Nepamirškime ir tokių klausimų kaip pajamos, mokumas, teikiamų paslaugų pelningumas, paslaugų užsakymo paprastumas ir bendravimo su darbuotojais kokybė.

Apsilankymas įmonės svetainėje sukuria objektyvų pirmąjį įspūdį. Per 15-20 sekundžių suprasime, ar tam tikra įmonė atitinka mūsų vidinius reikalavimus ir ar ji galės įvykdyti mūsų užsakymą. Jei naršyti svetainėje mums nesunku, tai reiškia, kad įmonei rūpi jos įvaizdis ir klientas atsiduria dėmesio centre.

Taip pat patartina pasinaudoti profesionalių logistikos asociacijų rekomendacijomis. Tai yra įrodymas, kad konkreti įmonė priklauso logistikos bendruomenei ir pripažįsta jos patikimumą.

Logistikos partneriai fiziškai neperkelia jūsų prekių – jie nėra vežėjai. Plukdymas logistikos veikla, logistikai kaip tarpininkai tarp siuntėjų ir vežėjų, sprendžiant visus varginančius administracinius logistikos aspektus, todėl jums nereikės jaudintis ar nerimauti dėl smulkmenų. Pavyzdžiui, didelis šių organizacijų darbo aspektas yra puoselėti glaudžius ryšius su vežėjais ir pareigūnais svarbiausiuose pasaulio uostuose. Praleisdami savo laiką tinkluose ir kurdami savo vardą, logistikos įmonės derasi dėl geresnių pasiūlymų, kurie sutaupys jūsų pinigus.

Logistikos operatoriaus pasirinkimas yra strateginis sprendimas, susijęs su verslo ir plėtros planu. Tai dažnai atsiranda dėl poreikio taupyti išlaidas, bet vis dažniau dėl ketinimo padidinti verslo apimtis ir sutelkti dėmesį į savo verslo esmę. Kita vertus, logistikos procesai yra patikėti kompetentingam partneriui. Jie turi atitikti trumpalaikius ir ilgalaikius įmonės tikslus. Galų gale, tai yra metų sprendimas. Be abejo, jis, žinoma, turėtų būti pritaikytas prie mūsų įmonės poreikių ir specifikos.