home Namai, Prekės ir paslaugos Mažos talpos boileriai – būtinybė namuose

Mažos talpos boileriai – būtinybė namuose

mazos talpos boilerisLabai dažnai, įsigijus didelės talpos boilerį, karšto vandens gamybai, nepagalvojame ir pastatome jį rūsyje ar bet kurioje kitoje patalpoje, kuri yra nutolusi nuo virtuvės ar vonios kambario. Tokiu atveju, karštas vanduo, esantis pagrindiniame boileryje nepasiekia mūsų praustuvių, kuriose karštas vanduo yra naudojamas buitiniams poreikiams: indų ar rankų plovimui. Tam, kad pagaliau pajustumėte gyvenimo kokybę ir indus galėtumėte plauti po šiltu vandeniu, mes siūlome puikią alternatyvą – visų taip mėgiamus mažos talpos vandens šildytuvus – boilerius. Vienas ekonomiškiausių pasirinkimų – mažos talpos boileriai, turi daugybę privalumų, kuriuos jums yra būtina žinoti, o taip pat labai puikiai draugauja su namų interjeru.

Kaip ir minėjome prieš tai, visų pirma, mažos talpos boileriai  yra puikus sprendimas tiek iš patogumo, tiek iš dizaino pusės. Šio tipo boileriai yra itin ekonomiški, o svarbiausia sugeba greitai generuoti karšto vandens resursus. Visiškai skirtingai, nei dideliems boileriams, šiems mažučiams nuo 5 iki 15l. talpos boileriams, nereikia 20 ar 30 minučių, jog karštas vanduo būtų prišildytas. Turint šį mažą vandens šildytuvą, jūsų namuose karštas vanduo bus paruoštas vos per 10 – 15 minučių. Taip pat, labai svarbu paminėti ir nedidelius vandens resursus. Kadangi, boilerio talpa yra nedidelė – sunaudojamo vandens kiekis yra irgi mažas. Būtent dėl šios priežasties, šie maži boileriai yra labai dažnai naudojami sodo nameliuose, visuomeninės paskirties objektuose, o taip pat po arba virš plautuvių.

Mažos talpos boileriai po plautuve 

Dažniausiai, mažos talpos vandens šildytuvai yra montuojami po virtuvine kriaukle  arba po vonios kambario kriaukle. Tokiu būdu, karštas vanduo greitai pasiekia čiaupą, o ir vonioje ar virtuvėje neužima daug vietos. Be to, mažos talpos šildytuvai yra skirstomi į dvi pagrindines grupes: pakabinami boileriai bei pastatomi boileriai. Pakabinami boileriai yra optimalesnis sprendimas taupyti pasiruošusiems namo gyventojams. Kodėl? Pakabinami boileriai, turi mažesnius energijos nuostolius ir jų išlaikymas kainuoja kiek mažiau, nei pastatomo boilerio. Kaip bebūtų, labai svarbu atsižvelgi ir į savo poreikius bei pasirinkti variantą, kuris tiks pagal jūsų kambario dizainą bei išplanavimą.

Namų interjero dizainas kartu su mažos talpos boileriais

Taip pat, kaip boilerio funkcionalumas bei galimybės – jų dizainas bei patogumas yra dar vienas svarbus aspektas, kurio pamiršti tiesiog negalima. Norintiems, jog boileris nesimatytų bei negadintų sukurto kambarių dizaino – jo talpinimas po kriaukle yra optimaliausias sprendimas. Po kriaukle esantis boileris, neužklius už akių bei nesumažins patalpos erdvės. Kitaip tariant, po plautuve montuojami mažos talpos boileriai suteikia galimybę juos pastatyti nematomoje vietoje.

Kaip jau supratote, pirmenybė visgi yra teikiama pastatomiems mažos talpos boileriams. Tačiau, pakabinami boileriai virš plautuvės yra taipogi geras sprendimas, ypatingai tuo atveju, jeigu vietos po kriaukle tiesiog neužtenka. Pakabinamas boileris – taip pat greitai prikaups karšto vandens, tačiau bus matomas įėjus į patalpą. Žinoma, visada galima surasi išeitį. Šiuo atveju, siūlome pakabinamą boilerį virš plautuvės įmontuoti į pakabinamą spintelę. Taip, visos problemos bus išspręstos.

Nieko nelaukite ir naudokitės karštu vandeniu buitinėms reikmėms itin patogiai. Mažos talpos boileriai – neleis jums šalti rankų, jas plaunant po lediniu ar vėsiu vandeniu šaltą žiemos dieną ar bet kuriuo kitu metų laiku. Jie suteiks galimybę turėti karštą vandenį bet kuriuo paros metu, jūsų vonios kambaryje, virtuvėje ar bet kuriame kitame kambaryje, kuriame bus įrengtas praustuvas.