home Namai Miegamojo kambarys – ko svarbu nepamiršti

Miegamojo kambarys – ko svarbu nepamiršti

Dvigules lovos

Kiekvienas žmogus labai didelį dėmesį visuomet turėtų skirti savo miegamojo kambario interjero kūrimui. Tokiais atvejais neabejotinai pačia svarbiausia užduotimi tampa kokybiškos ir labai patogios dvigulės lovos pasirinkimas. Be abejo, galbūt sakysite, kad jūs gyvenate vieni, todėl jums nereikia dvigulės lovos, tačiau atminkite, kad didesnėje lovoje miegoti visuomet yra kur kas patogiau ir komfortiškiau. Pasirinkę dvigulę lovą taip pat nepamirškite įsigyti ir kokybišką čiužinį, kuris atitiktų visus šiuolaikinius standartus ir tiktų jūsų pasirinktai miegamojo lovai. Žinoma, dvigulės lovos ir čiužinio pasirinkimas nėra vienintelės užduotis. Todėl taip pat nepamirškite ir kelių papildomų baldų.

Pavyzdžiui, renkantis drabužių spintą ir spinteles prie lovos, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kiek vietos jums lieka. Jei kambarys didelis, taip pat galite pagalvoti ir apie tualetinį staliuką – visgi, jei jis mažas, galbūt reikėtų apsiriboti nedidele rūbų spinta ir pora mažų staliukų prie lovos, ant kurių galėtumėte pasidėti knygą ar stiklinę vandens. Pakaitalas tualetiniam staliukui gali būti komoda. Jei neturite vietos abiem variantams, tačiau norite susidėti daiktus ir turėti papildomos vietos, kurioje galėtumėte pasigrąžinti, tuomet komoda yra puikus pasirinkimas. Baldai yra daugiafunkcinės priemonės ir viskas priklauso tik nuo jūsų kūrybingumo, pvz., ant komodos viršaus galite pastatyti veidrodį, o aplink jį sudėti kosmetiką.

Kambario apšvietimą turėtumėte pasirinkti tokį, kuris galėtų jus nuteikti miegui. Tam tinka tokie sprendimai, kaip pakabinamos lubos ar iš už lovos atlošo sklindanti šviesa. Kambario šviestuvai taip pat turėtų skleisti malonią šviesą, o šviestuvai, skirti skaitymui, turėtų naudoti kryptinę šviesą, nukreiptą būtent į jūsų skaitymo lauką – tai reikalinga tam, kad skaitydami nepažadintumėte savo antrosios pusės. Jei neturite galimybės įsirengti pakabinamų lubų ar įsirengti šviestuvą už lovos atlošo, tuomet šiam tikslui gali pasitarnauti kiti baldai. Viskas jūsų miegamojo kambaryje turėtų būti skirta jūsų poilsiui ir patogumui, todėl kiekvienas jo elementas privalo būti apgalvotas ir prisidėti prie jaukios aplinkos kūrimo.