home Sveikata, grožis Mūsų psichologija – tikras mokslas

Mūsų psichologija – tikras mokslas

Žmogaus psichologija – tai tikras mokslas. Kiekvieno iš mūsų psichologija yra labai skirtinga. Kiekvienas augame kitokioje aplinkoje, turime nevienodas vertybes ir taip pat skirtingus genus. Visa tai turi labai didelės įtakos mūsų psichologijai ir požiūriui į aplinką.

Pastaruoju metu pastebima, kad nemaža dalis žmonių yra labiau linkę į depresiją ir labai destruktyvias mintis. Tai lemia šiuolaikinis pasaulis. Jis šiandien yra visiškai kitoks nei tas, kurį žinojo mūsų tėvai ar seneliai. Pasaulis keičiasi, o kartu su juo keičiasi ir jame gyvenantys žmonės. Nors technologinė pažanga yra labai didžiulė ir sveikintina, o jos dėka daugelį kasdienių užduočių galime atlikti kur kas greičiau ir sklandžiau, vis dėlto visa tai turi ir neigiamą atspalvį mūsų kasdienybei. Įdomu kokį?

Technologinės naujovės keičia mūsų gyvenimo būdą ir požiūrį į aplinką. Tai taip pat turi didelės įtakos mūsų bendravimo įpročiams. Jei anksčiau bendravimas dažniausiai vykdavo realybėje (retais atvejais kalbant telefonu), šiandien tokie įpročiai yra pakitę. Vartotojai nėra linkę kaskart susitikinėti realioje aplinkoje, todėl mieliau renkasi virtualų pasaulį, kuris suteikia didelį mobilumą, prieinamumą ir patogumą.

Nors tokiu būdu bendrauti galime greičiau ir paprasčiau, tai veikia mūsų psichologiją ir radikaliai keičia elgseną. Galite pastebėti, kad tuomet, kai labai ilgą laiką su aplinkiniais žmonėmis bendraujate tik nuotoliniu būdu, naudodamiesi kompiuteriu ir internetu, anksčiau ar vėliau imate jaustis susvetimėję ir bijantys realaus bendravimo. Tokiais atvejais bendravimas akis į akį dažnai kelia didelį nerimą ir nepasitikėjimą savimi.

Todėl norint tokių nepatogumų išvengti, reikėtų stengtis neapleisti realaus bendravimo, komunikacijos su aplinkiniais ir lankymosi viešose vietose, kur aplink jus yra nemažai svetimų žmonių. Tai stiprins jūsų psichologiją ir sutvirtins pasitikėjimą. Neužsidarykite tarp keturių sienų ir nepraleiskite viso savo laiko bendraudami internetu. Pakoreguokite savo gyvenimą teigiama linkme. Nepaisant to, kad pradžioje galite manyti, jog realus bendravimas iš jūsų pareikalauja pernelyg daug laiko, vis dėlto galiausiai suprasite, kad tai yra verta ne tik jūsų laiko, bet ir pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *