home IT, Laisvalaikis, Prekės ir paslaugos Nemokama, bet neprasta televizija internetu

Nemokama, bet neprasta televizija internetu

Finansiniai reikalai – aktuali tema kiekvienam, turinčiam nors kiek bendra su pinigais. Skaičiuojame tiek pirkdami bandelę kepyklėlėje, tiek pirkdami naują telefoną ar investuodami. Natūralu, kad kartais norisi atsikvėpti ir gauti kokią akciją. Įdomu, jog toks dalykas kaip nemokama televizija internetu realiai egzistuoja. Vadinasi, yra galimybė kiek sutaupyti.

tv internetuTikriausiai girdėjote posakį, kad nemokamų pietų nebūna. Viskas kainuoja. Todėl iš pažiūros sunku patikėti, kad televizija internete transliuojama nemokamai. Visgi tai tiesa, kad ir kaip ji sietųsi su futurizmu. Aišku, šiokių tokių niuansų atrasti galima. Juk pinigai mokami už patį internetą. Būtų galima priskaičiuoti ir elektros energiją, kuri reikalinga nešiojamajam kompiuteriui įkrauti, stacionariam kompiuteriui ar televizoriui. Tačiau kiekvieno cento nesupaisysi. Net ir didžiausi taupuoliai, pradėję vertinti kiekvieną minutę iš piniginės perspektyvos, greičiau išprotėtų nei sutaupytų kalną eurų.

Nors ir reikia atseikėti tam tikrą savo biudžeto dalį internetui, pati televizija nereikalauja papildomų eurų. Ir tai žiūrovai įvertina palankiai. Ne mažiau svarbi ir plati programų pasiūla. Šis aspektas – vienas kertinių. Drąsiai galima teigti, kad tiek mokama, tiek nemokama televizija internetu nebūtų taip išpopuliarėjusi jei ne platus filmų pasirinkimas. „Už dyką“ ir „daug“ – išskirtinė kombinacija.

Nemokama televizija internetu reprezentuoja XXI amžiaus pasiekimus. Ji nėra prasta. Netgi atvirkščiai. Atrandami visi privalumai, kuriuos metams bėgant įvertino žmonės, besinaudojantys įvairiomis internetinėmis funkcijomis. Kaip elektroninės parduotuvės ar pažinčių portalai, taip ir tv pritraukia nemažą mėgėjų būrį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *