home Namai Pagal ką reikėtų rinktis pramoninius vartus?

Pagal ką reikėtų rinktis pramoninius vartus?

Vartai suteikia papildomą biurų ir komercinių patalpų apsaugos lygį. Pramoniniai vartai leidžia įmonėms apriboti transporto priemonių įvažiavimą į teritoriją, o ne darbo valandomis efektyviai apsaugo erdvę ir pastatus. Tačiau ne visi vartai yra vienodi, todėl svarbu pasirinkti labiausiai konkrečius poreikius atitinkantį tipą.

Įvairių tipų vartai

Galimi yra pramoniniai apsaugos vartai su įvairiais atidarymo mechanizmais, jie gali turėti automatines funkcijas. Verslo pasirinktas vartų tipas daugiausiai priklausys nuo reikalingo saugumo lygio, turimų vartų matmenų ir pravažiavimo kelio konstrukcijos bei nuo to, ar jie yra ant šlaito, ar ant lygaus paviršiaus. Pramoniniai vartai su automatiniu mechanizmu yra ypač populiarūs tarp įmonių, nes juos lengva valdyti. Kiekvienas atidarymo būdas turi savi privalumų ir trūkumų. Daugiau informacijos apie vartus galima rasti ir dėl tinkamiausio varianto tam tikrai teritorijai aptverti pasitarti: kiemoprojektai.lt

  • Atveriami pramoniniai vartai

Tokio tipo vartai tinka daugeliui teritorijų, įskaitant mokyklas, ligonines, paskirstymo centrus ir įvairias pramonines vietas. Įmonėms, norinčioms įsirengti šio tipo pramoninius vartus, reikės didesnės erdvės, jog abi vartų pusės lengvai galėtų atsiverti. Šie vartai taip pat tinka tik lygiam paviršiui. Vartuose gali būti sumontuota svirtis arba įdiegta sistema po žeme, automatiniam jų atidarymui.

  • Stumdomi pramoniniai vartai

Stumdomi vartai gali būti su konsoliniu arba vikšriniu atidarymo būdu. Abiem atvejais reikia erdvės, kuri paprastai eina palei sieną ar tvorą. Šis vartų tipas efektyviai išnaudoja erdvę ir ypač tinka didelėms teritorijoms. Taip pat stumdomi pramoniniai vartai užtikrina didesni saugumo lygį nei atveriami vartai. Jie taip pat puikiai tinka nelygioms arba nuožulnioms vietoms.

Laiko skyrimas konkretiems poreikiams ir reikalavimams įvertinti padės pasirinkti tinkamiausius pramoninius vartus savo verslo bei turto apsaugojimui.