home Apranga, mada Pagrindiniai batų tipai, kuriuos privalo turėti visos moterys

Pagrindiniai batų tipai, kuriuos privalo turėti visos moterys

Visos moterys, ne išimtis, yra pamišusios dėl batų. Tikriausiai nėra moters, kurios spintoje nerastume bent 10 porų batų. Bet ne dažnai nutinka taip, kad iš keliolikos porų taip ir neprisitaikome sau batų kai kurioms progoms. Čia bus pateikti keli patarimai, kokius batus moteris privalo turėti savo batinėje.

  • Aukštakulniai. Taip, kaip gi be aukštakulnių. Su jais moteris jaučiasi pakylėta ne tik tiesiogine prasme, bet ir perkeltine. Ji jaučiasi savimi pasitikinti, gundanti ir nuostabiai žavinga. Taip pat, aukštakulnius kartais rekomenduojama panešioti dėl geresnės laikysenos. Bet svarbu nepersistengti ir neavėti aukštakulnių visomos progomis, nes tai gali išnarinti pirštus.
  • Adidas kedaiTinkama sportinė avalynė. Juk visos kartais pasportuoja, daugiau ar mažiau. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą avalynę. Juk bėgioti į parką su „inkariukais“ neišbėgsite, o štai Adidas kedai tam puikiai tinka. Su tinkamais kedais jūs galėsite nubėgti ne vieną kilometrą, o jei ne taip mėgstate bėgioti ar dėl tam tikrų priežasčių negalite, su šiais kedais galėsite eiti net ir į šokių pamokas
  • Balerinos bateliai. Šie bateliai gali būti skirti labai skirtingoms ir įvairioms progoms. Tik gebėkite pasirinkti tinkamus batelius ir prisiderinti suknelę. Beje, šie balerinos bateliai puikiai dera ir su kelnėmis, sijonais ar net šortais. Ar gi ne nuostabu? Universalūs batai šiltąjam sezonui.
  • Nepamirškite kokybiškų žieminių batų. Tai itin svarbu, nes jei žiemą turite netinkamą avalynę, jums nuolat šąla kojos, jaučiatės suirzusi ir nuolat kankina peršalimas. To pasekoje esate nedarbinga ir nieko gero nežadanti namuose.
  • Turėkite paprastas lauko šlepetes. Juk ne visada turite atrodyti kaip princesė. Kartais norisi paprastumo. O juk ir prie jūros nuvykstate, paatostogauti kur nors į gamtą ar į kaimą. O, galų gale, įspiriamos šlepetės bus labai naudingos ir einant į sporto salę, nes juk duše nenorite pasigauti kojų grybelio..
  • Naminės šlepetės. Taip, jūs teisingai supratote. Didžiosios karalienės namų šlepetės. Atiduokime joms garbę, nes tai jos mus gelbsti ir šildo, ir atpalaiduoja po ilgų darbo valandų ofise ar visos dienos lakstymo ant kojų. Tik naminėse šlepetėse jausitės kaip išrinktoji, jei gebėsite išsirinkti sau patogias ir tinkančias šlepetes.

Taigi, ne visas kiekybė nustelbia kokybę, tad rinkitės avalynę atsakingai, ir tik tuomet jūsų kojos bus laimingos ir leis nueiti dar ne vieną dešimtį kilometrų.