home Sveikata, grožis Pandemijos padiktuotos vasaros tendencijos antakiams

Pandemijos padiktuotos vasaros tendencijos antakiams

Jau nuo seniausių laikų grožio industrijos tendencijas diktavo pasaulinės aplinkybės. Kol pirmojo pasaulinio karo metais moteris ėmėsi ryškiau dažytis norėdamos pabrėžti savo moteriškumą vyriškuose darbuose, kuriuos teko perimti iš į karą išėjusių vyrų, prieš keletą metų prasidėjusi pasaulinė pandemija taip pat atnešė naujų madų. Vienos populiariausių – įmantrių apsauginių veido kaukių dėvėjimas ir dėmesys antakiams, suteikiantiems išraiškingumo net ir tada, kai veidą dengia kaukė.

Natūralumas ir 90-ųjų sugrįžimas

Pirmoji grožio profesionalų išskiriama tendencija antakiams – natūralumas. Ilgi metai karantine reiškia tai, jog turėjome visą pasaulio laiką auginti plaukams ir mažiau galimybių lankytis grožio salonuose. Tuo džiaugtis rekomenduojama ir pasibaigus karantinui: natūralūs, vešlūs ir tankūs antakiai kaip niekad madoje.

Antroji populiari postpandeminė antakių tendencija – išraiškingi ir net 90-uosius primenantys antakiai. Šie antakiai grįžta į madą dėl vienos paprastos priežasties – viešumoje nuolat dėvint apsaugines veido kaukes, teko ieškoti būdų, kaip sukurti išraiškingą žvilgsnį. Siauresnė ir lenktesnė antakių forma tam puikiai pasitarnauja.

Pomada ir kita kosmetika antakiams – gražinimuisi namuose

Geriausia naujiena – abi šias tendencijas labai paprastai galima atkartoti ir namų sąlygomis. Svarbiausia žinoti, kokia kosmetika antakiams tam pasitarnauja labiausiai.

Pastaruoju metu universaliausia antakių kosmetikos priemone laikoma kreminė antakių pomada. Tai priemonė, kurioje į vieną susijungia pieštukas ir šešėliai antakiams bei vos keliais potėpiais leidžia sukurti itin natūralų efektą. Šios antakius formuojančios priemonės sudėtyje taip pat yra vaško, todėl ji ne tik tolygiai užpildo antakių formą, nenubėga, nenubyra, bet ir gali būti naudojama fiksavimui: pomada padeda norimoje pozicijoje stabilizuoti plaukelius.

Antakių pomadą paprasčiausia išsirinkti pagal savo antakių spalvą. Lietuviška kosmetika „Uoga Uoga“ siūlo net tris skirtingus antakių pomadų atspalvius, iš kurių vienas skirtas šviesiaplaukėms. Be to, visi „Uoga Uoga“ pomadų atspalviai yra išgaunami iš natūralių mineralų ir yra praturtinti ricinų aliejumi, todėl ne tik nedirgina odos, bet ir ją pamaitina.

Sveikiems antakiams – antakių serumas

Kad ir kokios tendencijos jums atrodytų patraukliausios, nepamirškite, jog sveiki antakiai yra gražūs antakiai. Svarbiausia mokėti juos tinkamai puoselėti.

Kone paprasčiausias būdas tai padaryti – naudojantis antakių serumu. Kitaip nei grynas ricinos aliejus, antakių serumas dažniausiai būna lengvesnės tekstūros, todėl neapsunkina plaukelių ir yra malonesnis naudoti. Pavyzdžiui, kosmetikos „Uoga Uoga“ antakių serumas „Burtų lazdelė“ stebuklus kuria, nes jo sudėtyje yra daugybė veikliųjų komponentų: ricinų ir arganų aliejai, vitaminas E, spanguolių ekstraktas. Visos šios veikliosios medžiagos padeda antakiams užtikrinti greitą augimą ir vešlumą.