home Finansai Papildomus finansinius nepatogumus sukuria ne paskolos

Papildomus finansinius nepatogumus sukuria ne paskolos

Paskolos

Vos tik mūsų šalyje pasirodė pirmosios greitųjų kreditų bendrovės, daugybė žmonių nieko nelaukę ėmė reguliariai naudotis kreditorių teikiamomis paslaugomis. Greitieji kreditai tapo daugeliui vartotojų iš pirmo žvilgsnio puikiai tinkančiu finansiniu išsigelbėjimu, padedančiu staiga iškilusius finansinius klausimus išspręsti kur kas lengviau ir sparčiau. Tačiau laikui bėgant pasirodė, kad daugelis žmonių į paskolas žvelgė labai neatsakingai ir dėl jų kreipdavosi neįvertinę tikrųjų savo finansinių galimybių. Jie taip pat nesibodėdavo vienu metu kreiptis dėl daugiau nei kelių paskolų ir negalvodavo apie tai, kaip jas galiausiai galės grąžinti ir ar nesusidurs su jokiais papildomais finansiniais sunkumais. Puikiai suprantama, kad toks neatsakingas požiūris privesdavo juos prie finansinio dugno ir labai neigiamai paveikdavo jų gyvenimą. Nuo to laiko nemaža dalis žmonių į paskolas ėmė žvelgti labai atsargiai, manydami, kad būtent jos yra pagrindinės kaltininkės, kurios nulėmė daugybės žmonių prastesnę finansinę situaciją. Tačiau puikiai suprantama, kad pastarasis požiūris yra labai primityvus ir neteisingas. Paskolos tikrai nėra tai, kas pablogina žmonių asmeninę finansinę situaciją. Ją pablogina neteisingas žmonių požiūris ir labai neatsakingi sprendimai.

Yra daugybė žmonių, kuriems paskolos pagelbėja ir padeda jiems iškilusius finansinius klausimus išspręsti kur kas lengviau. Tai reiškia, kad kaltės reikėtų ieškoti ne tokiuose finansiniuose įsipareigojimuose. Jei jūs norite kreiptis dėl paskolos ir iki šiol vadovavotės labai seniai sklandančiais mitais bei stereotipais, tuomet visų pirma turėtumėte pagalvoti, kokia yra jūsų tikroji finansinė padėtis ir koks yra jūsų pagrindinis tikslas, kurį norėtumėte pasiekti gavę paskolą. Jei jūs žinosite, kad jūsų finansinė situacija yra stabili ir jūs neturite papildomų finansinių įsipareigojimų, kurie neigiamai paveiktų jūsų finansinę padėtį, tuomet paskola neturėtų sukelti papildomų nepatogumų.

Be abejo, tokiu atveju labai svarbu daug dėmesio skirti ir savo asmeninių finansų valdymui, t.y. išlaidų mažinimui, tinkamam biudžeto paskirstymui, savišvietai ir kt. Jei jūs išmoksite valdyti savo pinigus ir niekuomet neleisite sau priimti skubotų bei neapgalvotų finansinių sprendimų, tuomet turėtumėte lengviau pajudėti pirmyn.